Bellona Salon Takımı Modelleri Fiyatları 2021

2021 Salon Takımı Modelleri

Salon dekorasyonu olayını tamamladıktan sonra bu alana daha modern, daha kullanışlı ve tabi ki daha Modern Salon Takımları satın almak isteyen okurlarımıza farklı alternatifler sunmak adına araştırmalarımıza devam ediyoruz. Bu konu da son olarak İstikbal Salon Takımı modellerini fiyat ve görselleri ile birlikte incelemiştik. Ayrıca modern bir alternatif olarak Chester Koltuk Takımı modelleri de binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşturulmuştu. Bu sayfamızda ise Bellona Bellona Salon Takımları ve Fiyatları 2021 modelleri ile huzurlarınızdayız.

Salon Takımı Bellona 2021

Bellona salon koltuk takımı ürün grubunda 2021 yılında bir çok yeni model görüyoruz. Markanın Pesaro, Alegro, Selegno, Vitella ve Monreal serilerinden meydana gelen bu yeni salon takımı kreasyonunu sizler için fiyat ve görselleri işle şimdi incelemeye başlıyoruz. Eğer aklınızdan şu sıralar bir salon koltuk takımı almayı geçiriyorsanız sonradan pişman olmamak adına bu ürünlere mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Bellona Alegro Salon Takımı

Son yılların popüler tarzlarından olan Chester tarzında tasarlanan Alegro salon takımı, makrome dikiş ve düğme çektirme uygulamaları, doğal ahşap malzemeden yapılmış klapa ve modern formlu ahşap ayak gibi kendine has detaylar ve uygulamalar ile şık ve estetik bir salon takımı olarak dikkat çekerken, aynı zamanda yataklı üçlü koltuk ünitesinde iki parçalı çalışan tek-yat mekanizması ile işlevsel bir ürün olarak da göz dolduruyor. Tüketicilerin oda genişliklerine göre üçlü veya ikili koltuk ünitesi seçebildikleri takımın renk konfigürasyonunda ise bordo-antrasit ve petrol yeşili-kahve olmak üzere iki farklı renk alternatifi sunulmuş. Alegro salon takımının fiyatlarına gelecek olursak, takımın üçlü yataklı koltuk, ikili koltuk ve 2 adette berjerden oluşan seçeneğinin 18.171,00 TL yerine 12.916,00 TL fiyatla satışa sunulduğunu görüyoruz. 1 Adet üçlü yataklı koltuk, 1 adet üçlü sabit koltuk ve iki adette berjerden meydana gelen seçeneğinin fiyatı ise 19.982,00 Liradan 14.011,00 Liraya düşmüş durumda.

Bellona Pesaro Salon Takımı

Avangart çizgilerin modern bir bakış açısıyla yeniden yorumlandığı markanın en yeni salon takımı olan Pesaro ise soft hatların hakim olduğu özgün bir koltuk takımı olarak göze çarpıyor. Takımı dıştan saran kol yapısı, kavisli formdaki sırt kısmında dikey yönlü yarma uygulaması, lukens formlu ahşap ayaklarla birleşen ahşap klapa detayları ve pul payet kumaşlı dekoratif ortopedi kırlenti ile zarif bir görünüme sahip olan takım da zümrüt yeşili-açık gri, mürdüm-açık gri ve lacivert-açık gri renk kombinasyonları alternatif olarak sunulmuş. Bu yeni takımın üçlü koltuk, ikili koltuk ve 2 adette berjerden meydana gelen alternatifini satın almak isterseniz ödemeniz gereken para 13.974,00 TL olarak görünüyor. Takımın 2 adet üçlü koltuk ve iki adette berjerden delüks modeli ise 15.040,00 TL fiyatla satılıyor.

Bellona Selegno Salon Takımı

Gösterişli hem de şık bir salon takımı arıyorsanız, hem de salonunuza braz modern bir hava katmak istiyorsanız aradığınız takım büyük bir ihtimalle Selegno… Soft hatlara sahip bu yepyeni salon takımının ped görünümlü kol yapısı ve kare desenli makrome dikişleri takıma son derece estetik bir görünüm kazandırırken, üçlü koltuk ve berjer ünitelerinde kullanılan bakır renk detaylı açılı ayaklar da bu estetik görünüme inanılmaz bir katkı sağlıyor. Üçlü koltuklarda sırttan yatan mekanizma ile çalışan yatak özelliği bulunan bu takım şu sıralar Bellona 2021 kampanyaları arasında satışa sunuluyor. Takımın üçlü koltuk, ikili koltuk ve 2 adet berjerden gelen fiyatı 10.144,00 TL fiyatla, iki adet üçlü koltuk ve 2 adette berjerden meydana gelen delüks modeli ise 10.378,00 TL fiyatla sizleri Bellona mağazalarında bekliyor.

Bellona Vitella Salon Takımı

Kol ve sırt kısmında çapraz desenli makrome dikiş esprileri ve düğme çektirme uygulamaları ile yine Chester tarzı bir ürün olan Vitella, zarif hatları ve estetik duruşu ile ön plana çıkıyor. Takımın kombin kumaşlı kırlentleri görsel zenginliğini artıran unsurlardan biri olarak göze çarpıyor. Üçlü koltuk ünitelerinde yatak ve sandık özelliği bulunan Vitella koleksiyonunun 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adette berjerden oluşan ilk modelinin fiyatı 10.286,00 TL olarak belirlenmiş. Takımın delüks modeli ise 10.852,00 TL olarak görünüyor.

Bellona Monreal Salon Takımı

Pudra rengi koltuk takımlarını salonlarında görmek isteyen okurlarımız için harika bir alternatif olan Monreal serisi ise avangarde detayları ve gösterişli tasarımı ile adeta baş döndürüyor. Özellikle nakış uygulamalı kırlentler takıma inanılmaz yakışmış. Krem -altın sarısı renk kombinasyonuna sahip uygulamaları ise tek kelime ile harika… Üçlü koltuklarında ki yatak olma özelliği ile yine şık olduğu kadar fonksiyonel de bir takım olan Monreal serisinde, sadece 2 üçlü koltuk ve iki de berjerden meydana gelen delüks versiyonu var. Bu modelin fiyatı ise 9.900,00 TL olarak belirlenmiş.

Bellona Salon Koltuk Takımı 2021 Kampanyaları

Yukarıda sizler için Bellona’nın en yeni salon koltuk takımlarını fiyat ve görselleri ile birlikte inceledik. Fakat burada verdiğimiz fiyatlar Bellona fiyat politikalarına bağlı olarak zaman içerisinde değişebilir. Bu nedenle hem ürünlerin daha özel görsellerini incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında fikir sahibi olmak adına Bellona Salon Takımları resmi sayfasını da link üzerinden ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir