Bellona İndirimli Köşe Takımları Fiyatları 2021 Marses

Bellona Köşe Koltuk Takımları

Siz değerli okurlarımız için kaliteli, kullanışlı, yeni ve ucuz köşe takımları armaya devam ediyoruz. Bu konuda bir kaç gün önce İstikbal Köşe Koltuk Takımları ve Kelebek Köşe Takımı 2021 modellerini incelemiştik. Bunun yanında sadece markalara bağımlı kalmayarak daha öncesinde IKEA köşe koltuk ve Yataklı bazalı Köşe Takımı modelleri de sayfalarımıza konuk olmuştu Bu sayfamızda ise daha önce Bellona Aden Köşe Takımı ve Bellona Erica Köşe Takımı gibi 2021 model köşe takımlarına göz attığımız Bellona’nın en yeni köşe takımlarından birini masaya yatırıyoruz. Eğer modern ve şık, aynı zamanda konforlu bir köşe takımı arıyorsanız bu modele mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bellona L Koltuk Modelleri 2021

Aslında daha önce ki sayfalarımızda Bellona 2021 köşe takımı modelleri ve fiyatları detaylı olarak incelenmişti hatırlarsanız. Fakat marka yıl içerisinde koleksiyonlarına yeni ürünler eklemeye devam ediyor. Bizlerde bu yeni eklenen modelleri artık tek tek sizler için incelemeyi sürdürüyoruz. Mesela bu sayfamızda Bellona’nın köşe takımı ürün gamına yeni eklenen ürünlerden biri olan Marses serisini masaya yatırıyoruz.

Bellona Marses Köşe Takımı

Marses köşe takımının modüler bir yapıda tasarlanmış olduğunu görüyoruz. L köşe takımı, V köşe ve Uzanmalı Köşe formatlarının standart olarak belirlendiği üründe, Bellona standart köşe uygulamalarının yanı sıra tüketici istekleri doğrultusunda ve hatta istenilen genişlikte, köşe parçası, puf, uzanma ünitesi, ikili, tekli kolsuz, tekli kollu ve cepli kol gibi modüllerle köşe oluşturabiliyor. Kısacası bu ürünler arasından istediğiniz her bir ünite için ayrı sipariş verebiliyorsunuz.

Trend Köşe Takımları 2021

Son dönemlerde trend haline gelen metal ayak uygulamasına Marses serisinde de rastlıyoruz. Takım mat siyah renkli ayakları ile son derece modern ve zarif görünüyor. Ayrıca yine son zamanların tutulan mobilya trendlerinden biri olan üst tablasında mermer desen uygulaması bu köşe takımı için de geçerli.

Mondi 2021 Köşe Takımları ve Fiyatlarına da GÖZ ATIN !..

Takım bu modern ve estetik görünümünün yanında, ikili ünitesinde yer alan yatak olma özelliği ve dergi, kumanda vb. eşyaların kullanılması amacı ile tasarlanan cepli kol uygulaması ile de aynı zamanda kullanışlı ve işlevsel bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Üstelik odanızın kullanım durumuna göre sağ veya sol köşe olarak da sipariş verebiliyorsunuz.

DOĞTAŞ KÖŞE TAKIMLARI ve FİYATLARINI İNCELEYİN !..

Bellona Marses Köşe Takımı Fiyat

Gelelim ürünün fiyat bilgilerine… Bellona köşe takımı fiyatları şu sıralar oldukça uygun görünüyor. Zira KDV İndirimi ve Enflasyonla Mücadele İndirimi gibi kampanyalar ürünlerin fiyatlarını bir hayli düşürmüş durumda… Bu doğrultuda Marses köşe takımın Uzanmalı Köşe ve  Berjerden oluşan başlangıç modelinin 7.248,00 TL yerine 5.940,00 TL fiyatla satışa sunulduğunu görüyoruz. Takımın L Köşe ve Berjerden oluşan ikinci alternatifi ise 8.334,00 Liradan 6.830,00 Liraya düşmüş durumda. V Köşe ve Berjerden oluşan üçüncü seçenek ise normalde 9.664,00 TL. Ancak bu rakam bahsi geçen indirimler sayesinde 7.920,00 Liraya kadar düşmüş durumda.

Tabi verdiğimiz bu fiyatlar belirli bir zaman aralığında geçerli. Bu fiyatlar zaman içerisinde Bellona fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Dolayısı ile hem ürünün daha detaylı görsellerine göz atmak, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi almak adına Bellona köşe takımları resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir