Banyolarda Değişik Cam Duşakabin Uygulamaları

A+
A-

Duşakabinler banyo dekorasyonunun vazgeçilmezleri olarak özellikle son dönemde öne çıkıyorlar. Banyoların duş bölümüne derli toplu bir görünüm kazandıran bu ürünler sadece şık tasarımları için değil, duş alırken etrafa sıçrayan su ve sabunu engelledikleri içinde sıklıkla tercih ediliyorlar.

En çok kullanılan duşakabin modelleri ise tamperli camdan katlamalı hazır duşakabin tasarımları olarak dikkat çekiyor. Bir duşakabin firması ile anlaşıyorsunuz ve adamlarda gelip standart ölçülere göre ki bu standart ölçüler duşakabin teknesinin standartlarına göre ayarlanıyor, banyonuza monte ediyorlar. Bu sistem genellikle köşe duşakabin tercihlerinde uygulanıyor. Köşe değilde ortaya gelen durumlarda ise yine banyo boyutuna göre tamperli cam duşakabinden özel tasarımlara başvurmak zorunda kalıyorsunuz.

Ancak şimdi foto galerimizde göreceğiniz duşakabin tasarımları bildiğinizin aksine düz camdan, katlamasız olarak tasarlanmışlar. Oldukça özgün duruyorlar ve inanın banyolarınızın atmosferini tamamen değiştiriyorlar.

DEĞİŞİK CAM DUŞAKABİN TASARIMLARI GÖRSELLERİ

       

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Önceki yazıyı okuyun:
Ikea’da 2016 Kış İndirimi Başladı !..

Evlerini biraz modernize etmek isteyen, ancak buna ne vakit, ne de imkan bulabilen, hayallerini ise Ikea ürünleri süsleyen binbirdekor.com takipçileri...

Kapat