Atlas yeni halı modelleri 2014 (Sorbe)

En güzel halı modelleri modern halı markaları farklı halılar yeni sezon halılar 2014 halı modelleri Atlas halı yeni modelleri kendi kendini temizleyen halı…

Atlas halı uzun bir aranın ardından geçtiğimiz 2012 yılında sektöre yeniden merhaba derken piyasaya sürdüğü desenler ile bu sektörde ne kadar iddialı olacağınıda göstermişti. Sadece o ilk seriler değil, Atlas halının zaman içerisinde koleksiyonlarına eklediği koleksiyonlarda bu iddianın bir kanıtı niteliğinde…   Marka bünyesindeki tasarımcılarının ütopik tasarımları ile sektörde kısa zaman içinde zirveye oynuyor, tasarımcıları hayal gücünün sınırlarını zorlarken, tüm renkleri halı üzerinde deniyor ve bence muhteşem sonuçlar elde ediyorlar…

Örneğin 2014 yılı koleksiyonları arasında yer alan Sorbe serisini ele alalım, Eda Güreli Şen‘in genç ve yetenekli çizgileriyle oluşturulan şerbet gibi bu taptaze  seri, dekorasyona ferahlık getiriyor.
Mor tonlarından mavilere, yeşilden sarıya, griden vizona… Renklerin resmi  geçidi kimi zaman kristallerin dünyasında, kimi  zaman lolipop sepetinde, bazen  çilek tarlasında, bazen de turkuaz çinilerde geziyor.
Rengarenk meyvelerin tatlı ve serin dünyasından evlerinize, genç ve kıpır kıpır bir koleksiyon, Atlas Halı güvencesi ile geliyor. Dünya’da kendi kendini temizleyen ilk halı Atlas Nano Halı nano teknolojisinin tüm faydalarını ayaklarınızın altına seriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir