Atlas Halı Modelleri ve Fiyatları 2021 Motto

Halı Modelleri 2021 Binbirdekor’da

Evleriniz için hem klasik, hem modern halı modelleri binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ederken, halı markaları ve üreticilerinin en yeni modellerine göz atmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Daha önce ki sayfalarımızda başta saray halı modelleri olmak üzere kaşmir halı modelleri ve merinos halı modelleri 2021 koleksiyonlarını incelemiştik hatırlarsanız. Ayrıca salonlarınız için genel bir makalede en güzel salon halı modelleri sayfalarımıza konuk olmuştu. Bu sayfamızda ise sıradışı renkleri ve olağanüstü desenleri ile bir anda dikkatleri üzerine çeken Atlas halı 2021 koleksiyonlarından birini mercek altına alıyoruz.

Atlas Halı Modelleri 2021

Atlas Halı her ne kadar eski bir markada olsa uzun bir ara verdiği oyuna 2013 yılında tekrar girdi. Ancak markanın dönüşü tek kelime ile muhteşem oldu. Özellikle atlas halı zümrüt serisi başta olmak üzere, atlas halı halikarnas gibi, atlas halı girit gibi, atlas halı armonika gibi koleksiyonlar en çok satılan halı modelleri arasına girdi. (Bahsi geçen bu modelleri merak ettiyseniz Halikarnas linkine tıklayarak hepsini inceleyebilirsiniz.) Şimdi inceleyeceğimiz Motto serisi de muhtemelen yeni yılın en çok tutulan halı modelleri arasına girecektir.

Atlas Halı Motto

Markanın 2021 koleksiyonları arasına henüz eklenen, deyim yerinde ise dumanı üzerinde tüten bir koleksiyon olan Motto serisi, Atlas nano halı modelleri arasında yer alıyor. Son zamanlarda yeniden trend olan saçaklı halı tarzında olan Motto serisi modern ve klasik karma olmak üzere 8 farklı desenden meydana geliyor. Çökmeli dokuma yapısı ile son derece doğal bir şıklığa sahip olan koleksiyonun özellikle avangart desenleri salonlar için harika bir seçim olarak görünüyor.

Atlas Halı Fiyatları 2021 Motto Serisi

Gelelim paragraf aralarında resimlerini, daha doğrusu desenlerini gördüğünüz Motto koleksiyonunun fiyatlarına… Efendim koleksiyonun en büyük salon halısı 200X290 cm ebatında. 6 m² halı arayanlar için geçerli olan bu ölçü için Motto serisine belirlenen fiyat 2.459,00 TL. Daha küçük salonlara sahip olanlar, doğal olarak daha düşük ebatlı salon halıları isteyenler için ise koleksiyonun 160X230 cm (4 m² ) ebatını önerebiliriz. Bu ebatta ki bir Motto halı için ödemeniz gereken para ise 1.560,00 TL olarak görünüyor.

Atlas Yolluk Fiyatları (Motto)

Evet evlerinin tamamını, antre ve koridorlarda dahil olmak üzere aynı renk ve desende halılar ile kaplamak isteyenler için koleksiyonun antre için 120X180 cm ölçüsünün 916,00 TL olduğunu söyleyebiliriz. Koleksiyonun yolluk fiyatları ise şu şekilde belirlenmiş ;

100X300 cm yolluk – 1.272,00 TL
100X200 cm yolluk – 848,00 TL
80X300 cm yolluk – 1.018,00 TL
80X150 cm yolluk – 509,00 TL

Tabii verilen bu fiyatlar zaman içerisinde değişiklik gösterebilir arkadaşlar. Bu nedenle en güncel fiyatlar hakkında bilgi almak ve ürünleri daha yakından görerek incelemek adına markanın satış noktalarına yada Atlas Halı Outlet mağazalarına veya Atlas Halı Modelleri resmi internet sayfasına uğramanızı öneririz.

“Atlas Halı Modelleri ve Fiyatları 2021 Motto” Konusunda 2 Yorum Var

  1. çok güzel ama çok pahalı neden derseniz asgari üçretle çalışan insanlarızhalılar dedi ki:

    uçuz olsada bide alsakne yapalım alamıyorsak bizim suçumuzmudoğru dürüsüd mağaş vermeyenler utansn ne yaplım bizi yönedenler udansın kedilerine gelinçe kepçeyle bize gelinçe kaşiğın ucunla veriyorlar

    1. 🙂 Gönül ister ki herkesin evinde olsun bu güzel halılar. Ama maalesef dünya düzeni böyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir