Alfemo Salon Takımı Modelleri (Dumont)

Salon Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları Alfemo

Salon dekorasyonunu tamamlayan okurlarımız için ucuz koltuk takımları bulmak adına salon takımı modellerini incelemeye devam ediyoruz. Bu bağlamda bir kaç gün önce doğtaş koltuk takımı modelleri ve fiyatları konuk olmuştu sayfalarımıza hatırlarsanız. Ayrıca modoko koltuk takımları içerisinden hem klasik hem de spor koltuk takımları ve oturma gruplarını incelemiştik. Bu sayfamızda ise daha önce alfemo düğün paketi yada alfemo mutfak masası gibi başlıklar altında kendine yer bulan Alfemo’nun, koltuk takımı modelleri arasından salonlarınıza çok yakışacağını düşündüğümüz Dumont modelini incelemeye alıyoruz.

Alfemo Salon Koltuk Takımları

Alfemo koltuk takımı ürün gamına henüz eklenen bu seriyi alfemo kampanya fiyatları dahilinde görselleri ile birlikte beğenilerinize sunuyoruz. Dolayısı ile modern bir dekorasyona sahip salonlarınız için bir koltuk takımı aramakta iseniz bu koltuk takımına mutlaka göz atmanızı öneririz.

Modern Salon Koltuk Takımları Alfemo

Modern ve şık tasarımları ile sessiz sedasız zirve yolunda emin adımlarla ilerleyen oturma grubu ürün gamına göz atmaya devam ediyoruz değerli binbirdekor.com takipçileri. Bu sayfamızda Alfemo’nun salon takımı grubuna yeni eklediği bir seri olan Dumont koleksiyonuna göz atıp fiyatları ile birlikte inceleyeceğiz…

Alfemo Dumont Salon Takımı

Modern, işlevsel ve ergonomik yapısı ile dikkat çeken Dumont salon takımı kademeli hareket edebilen mekanizmalı başlık yapısı ile rahat kullanım sunuyor. Takımın bu özelliği zaten rakiplerine göre sezona 1-0 önce başlamasına neden oluyor.

Konforlu Oturma Grubu Alfemo Dumont

Alfemo tasarımcıları burada ince bir detaya imza atmışlar, zira takımın görselliği her ne kadar oldukça zenginse de konforun daha ön planda tutulduğu her halinden anlaşılıyor. Oturma ve sırt yaslanma kısımlarında kullanılan özel sünger dolgu sayesinde ekstra bir rahatlığa sahip.

Kısacası Dumont salon takımında her şey kullanıcının konforu için düşünülmüş, bu  duruma verebileceğimiz en güzel örneklerden biri daha ise takımının genelinin kaplandığı özel terletmeyen döşeme kumaşı olsa gerek. Özellikle, Adana yada Mersin gibi güney illerimizde ikamet eden okurlarımıza bilhassa duyurmak isteriz.

Takımın görsellerini zaten paragraf aralarında görüyorsunuz arkadaşlar. En alt tarafta da fiyat listesini beğeni ve bilgilerinize sunduk.

Ancak bu takımı kullanan okurlarımız var ise bizlere yine sayfamızın en alt bölümünden kullanım deneyimlerini yorum olarak aktarırlarsa, diğer okurlarımıza da fikir vermek adına aydınlatmış olurlar…

Alfemo Fiyat Listesi Salon Takımı Dumont

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir