Alfemo Koltuk Takımları ve Fiyatları 2021 Alina

2021 Koltuk Takımları Kendini Göstermeye Başladı

Koskoca 2020 yılını da tarihin karanlık sayfalarına neredeyse gömmek üzereyiz arkadaşlar, bir kaç ay sonra büyük umutlarla beklediğimiz 2021 yılına merhaba diyeceğiz.Tabii sadece insan olarak bizler değil, tüzel kişilikler de 2021 yılına giriş yapacak. Tıpkı mobilya markaları gibi… Bildiğiniz üzre içerisinde bulunduğumuz bu son aylar bu markaların yeni sezon ürünlerini yavaş yavaş vitrine çıkardıkları aylardır. Bu konuda bir çok marka hamle yapar rakiplerine bir an evvel üstünlük kurmak adına. Mesela yeni koltuk takımlarını, yatak odası yada köşe takımlarını hemen vitrine çıkarırlar. Bu duruma bir çok örnek verebiliriz, mesela bellona koltuk takımı yada doğtaş koltuk takımları gibi… (Linklere tıklayarak bu markaların yeni ürünlerini de hem görselleri hem de fiyatları ile birlikte detaylı olarak inceleyebilirsiniz.)

Alfemo Koltuk Takımı Fiyatları Modelleri 2021

Son zamanlarda inanılmaz tasarımları, alfemo berry koltuk takımı yada alfemo alaçatı oturma grubu gibi harika ürünleri ile dikkatleri bir anda üzerine çeken Alfemo da bu hamleyi yapan markalarımızdan biri ve tıpkı 2020 alfemo koltuk takımları ve oturma gruplarında olduğu gibi marka bu hamlesinde adeta son darbeyi vurmuş arkadaşlar.

Alfemo Yeni Koltuk Takımları Bir Harika

Çünkü markanın koleksiyonuna son olarak eklediği koltuk takımları hakikaten görülmeye değer nitelikte. Dolayısı ile sözü fazla uzatmadan hemen markanın daha dumanı üzerinde tüten son koltuk takımı tasarımını her zaman olduğu gibi fiyat ve paragraf aralarında gördüğünüz resimleri ile sizlere anlatmaya başlayalım…

Alfemo Alina Koltuk Takımı

Marka daha önce, alfemo pera yada alfemo cameron veya alfemo talin gibi ürünleri ile kendinden söz ettirmişti. Ancak gördüğümüz kadarı ile kısa zaman sonra gireceğimiz 2021 yılında Alina serisi koltuk takımı zirveye damgasını vuracak nitelikte…

Salon İçin Alfemo Koltuk Takımı

Tamamen asil zevklere hitabeden, klasik ve modern harmanı tasarımı ile göz kamaştıran Alina serisi, kendine has, sade ancak bir o kadar da ışıltılı bir görünüme sahip. Yüksek yoğunluklu süngerlerinin üzerine eklenen ekstra kuş tüyü desteğiyle ekstra rahatlık sunan takım sırt kısmındaki çok özel çektirme detayları, ahşap bazası ve desenli kırlentleriyle sadece 2021 yılında değil, önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vuracak gibi görünüyor.

Alfemo Koltuk Takımı Fiyat Listesi 2021 (Alina)

Efendim paragraf aralarında resimlerini gördüğünüz bu takımı muhtemelen çok beğendiniz ve fiyatını da merak ediyorsunuz. Dolayısı ile sizleri daha fazla bekletmemek adına gelin hep birlikte markanın fiyat listesinden Alfemo Alina koltuk takımı fiyatlarını hep birlikte incelemeye başlayalım.

Alfemo Kampanya ve İndirimleri

Takımın 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 1 adette berjerden oluşan seçeneği normalde 12.415,00 TL. Fakat bu fiyat gözünüzü korkutmasın, zira bu gördüğünüz devasa ve çift haneli rakam Alfemo kampanyaları sayesinde 8.690,00 Liraya kadar düşüyor. Bu nedenle hem bu bu fırsatı kaçırmamanız hem de ürününü daha detaylı görsellerini incelemenizi adına linke tıklayarak Alfemo koltuk takımları resmi sayfasını da ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir