Alfemo Koltuk Takımları 2020 (Lucca)

Alfemo Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2020

Alfemo markası bazı okurlarımız için ilk defa duydukları bir marka olabilir. Ancak binbirdekor.com’u sürekli takip eden okurlarımız, daha önce alfemo düğün paketi modelleri başta olmak üzere alfemo mutfak masası ve alfemo koltuk takımı modellerine alfemo kampanya ve indirimleri dahilinde, fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak incelediğimiz için çok iyi bilirler bu markayı. Özellikle de alfemo lena ile alfemo berry koltuk takımı ve alfemo baltimore köşe takımı gibi muhteşem tasarımlara hayran kalan takipçilerimizin vazgeçilmez mobilya markaları arasında yer alır.

2020 Koltuk Takımları ile Alfemo

Markayı ilk defa duyan okurlarımız içinde bir güzellik yapıp Alfemo’nun koleksiyonlarına yeni eklediği bir koltuk takımının tanıtımını yine fiyat ve görselleri ile birlikte yapıyoruz arkadaşlar. Dolayısı ile şu sıralar hem şık ve modern bir koltuk almak isteyen, hemde koltuk takımı kampanya ve indirimlerinden yararlanmak isteyen takipçilerimiz için markanın yeni ve özel tasarım koltuk takımları arasında yer alan Lucca serisini masaya yatırıyoruz.

Koltuk Takımı BELLONA Modelleri ve Fiyatları 2020 TIKLA

Alfemo Lucca Koltuk Takımı 2020

Mobilya tasarımlarında ki modern detaylara her daim hasta olduğum Alfemo yeni sezona girerken oturma grubu ürün gamına yepyeni bir koltuk takımı koleksiyonu ekledi. Lucca ismini verdiği bu şık koltuk takımı, hasır görünümlü keten kumaşı ile farklı ve çok şık bir görünüme sahipken, bu özelliği sayesinde uzun süreli ve rahat kullanımda sunuyor.

Modern ve Şık Bir Koltuk Takımı Alfemo Lucca

Modern çizgiye sahip ahşap ayakları ve entegre sehpalı ikili koltuğu ile göz kamaştıran, dolayısı ile görselliğin yanında işlevsel bir özelliğe de sahip olan Lucca serisini sizler için fiyatları ile birlikte inceledik…  Takımın görsellerini paragraf aralarında zaten görüyorsunuz.

Alfemo Koltuk Takımı Fiyatları 2020 Lucca

Lucca koltuk takımı fiyat ve taksit bilgilerini ise en alttaki görselden inceleyebilirsiniz. Bu arada bu koltuk takımını kullanan okurlarımız bizlere kullanım deneyimlerini, memnuniyet yada şikayetlerini sayfanın en altında ki yorum bölümünden bizlere yorum olarak ulaştırabilirse, hem bu koltuk takımını satın almak isteyen binbirdekor takipçilerini, hemde biz editörleri çok sevindirirler…

Alfemo Lucca Koltuk Takımı Fiyat Listesi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir