2021 Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları ile Aldora

Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları 2021

Modern tarzlarda dekore ettikleri oturma odaları için şık bir oturma grubu arayan okurlarımız için, hem güzel hem de ucuz köşe takımları bulmak adına piyasa araştırması yapmaya devam ediyoruz. Bu bağlamda geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin lider mobilya markalarının ürünlerine, enza köşe takımı yada kelebek köşe takımı veya doğtaş köşe takımları etiketleri ile göz atmıştık. Ayrıca mondi köşe takımı fiyatları da sayfalarımızda farklı günlerde bilgi ve beğenilerinize sunulmuştu. Ayrıca yapı marketlerimizin ürünleri de ikea köşe takımı modelleri ve fiyatları gibi örneklerle editörlerimiz tarafından incelenmişti. (Belirttiğimiz konuları linklere tıklayarak inceleyebilirsiniz bu sayede kendinize farklı alternatifler yaratabilirsiniz.)

Aldora Köşe Koltuk Takımları Fiyatları

Bu sayfamızda ise yukarıda bahsettiğimiz gibi ünlü markaların yerine Aldora gibi hem ucuz, hem de orta kalitede ürünleri piyasaya süren bir markanın 2021 köşe takımı modellerine yer veriyoruz. Bu arada orta kalite de derken yanlış anlamayın, zira Aldora bir çok ürününe hiç bir markada olmayan 7 yıl garanti etiketini yapıştırıyor.

Uygun Fiyatlı Köşe Takımı Modelleri Aldora’da

Bu durumu bilmeyen bir çok tüketici bu markadan uzak durmayı yeğlerken, işin kurdu olan tüketiciler ise piyasa fiyatlarının neredeyse 3’te biri fiyatına satılan ve 7 yıl garanti sunulan Aldora ürünlerine amiyane tabirle neredeyse saldırıyor. Bu sayfada olan bir çok okurumuzun bu durumu bilmediğini farz ediyor, vereceğimizin çok uygun fiyatların kendilerine bir şaka gibi geleceğini düşünüyoruz. Ancak birazdan göreceğiniz ürünlerin son derece gerçek ve fiyatlarının aldora mobilya fiyat listesi dahilinde doğru olduğunu binbirdekor.com olarak garanti ederiz.

Aldora Four Köşe Takımı

Yataklı köşe takımı listesine ilk giren köşe takımlarından biri olan ve markanın ürün gamına henüz eklediği ürünlerden biri olan Four köşe takımı şık görünümünün yanında geniş depolama alanları sunan işlevsel tasarımı ile de dikkat çekerken üzerinde 4.204,00 TL fiyat etiketi taşıyor.

Aldora Legno Köşe Takımı

Son zamanların modası hafif Chester tarzı fakat görsel şıklığın yanında bir o kadarda kullanışlı olan Legno köşe takımı Aldora Mobilya’nın amiral gemilerinden biri olarak karşımıza çıkarken, Legno serisinde olduğu gibi bu modelde de yatak ve baza özelliklerine rastlıyoruz. Bu şık takımın fiyatını merak edenler için hemen söyleyelim, takım sadece 6.103,00 TL.

Aldora Magnum Köşe Takımı

İç gıcıklayıcı bir kırmızı, geniş oturma alanları sunan sınırsız bir konfor, modern tarza zıt ancak bir o kadarda uyumlu geleneksel kırlent desenleri ve modern tarzda dekore edilen hemen her mekana kesinlikle uyum sağlayan çizgiler… Tamamen görsellik üzerine kurgulanmış Magnum serisi… Peki bu modern ötesi köşe koltuk modeli için ödememiz gereken para kaç lira ? İnanmayacaksınız ama sadece 4.624,00 TL.

Burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde markanın kampanya ve fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden, hem ürünlerin daha detaylı görsellerini incelemek, hem de bu köşe takımlarının güncel fiyatları hakkında bilgi almak adına Aldora Köşe Takımları resmi sayfasını da ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir