2021 Balon Perde Modellerinden En Güzel Örnekler

Perde Modası 2021 Modelleri

Dekorasyonun düzgün yapılmadığında görünmeyen, ancak doğru kumaş seçimleri ve usta bir işçilikle yapıldığında ise inanılmaz değerler katan, odak noktası haline gelen kahramanları olan perdelerin en yeni modellerine göz atmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Son olarak, 2021 tül perde Modası başlığı altında Tül Perde Modelleri sayfalarımıza konuk olmuştu. Ayrıca Stor Perde ve Fon Perde Modelleri de en yeni halleri ile binbirdekor.com sayfalarında sizlerle buluşturulmuştu. Ayrıca daha önce ki sayfalarımızda Kruvaze Perde modelleri başta olmak üzere, Drape perde ve İp Perde modelleri de sizlere alternatif fikirler sunmak adına editörlerimiz tarafından detaylı olarak incelenmişlerdi.

Balon Perde Modelleri ve Fiyatları

Bu sayfamızda ise belki de bir çok okurumuzun adını ilk defa binbirdekor.com’un bu sayfasında duyacağı balon perdeleri mercek altına alıyor, bu değişik perde modelleri hakkında sizlere bilgiler veriyor ve perde seçiminizde bir alternatif olacağını düşündüğümüz bir çok balon perde tasarımından örnekler sunuyoruz. Dolayısı ile şu sıralar perde dekorasyonunuz gözden geçiriyorsanız ve nasıl bir perde kullanacağınız hakkında henüz bir fikriniz yoksa bu perdelere mutlaka göz atmanızı öneririz.

Balon Perde Nedir ?

Dekorasyonu neden yaparız ?.. İnsanın doğasında olan yaşadığı yeri güzelleştirme çabasından. Hep daha güzel yerlerde yaşamak isteriz. Mekanımız için ona en uygun ve en güzel mobilyaları seçmeye özen gösteririz. Ancak iş maalesef sadece mobilyalar ile bitmez. Örneğin şık bir salon için, halılar, tablolar, aksesuarlar ve tabii ki perdelerde seçmek gerekir ki bu noktada en fazla dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri de perdelerdir.

Balon Perde Kullanışlı Mı ?

Perde seçmek kolay iş değildir, zira piyasada birçok türü olan perdelerden en doğru türü seçmek, doğru kumaşı tercih etmek gerekir. Hatta işin içinden çıkamadığınız durumlarda profesyonellerden yardım alınmalıdır. Bu konuda binbirdekor.com olarak bizlerde elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Balon Perde Yapımı

Aslında bildiğimiz tül perdelere şekil verilmesi sonucunda ortaya çıkan balon perdeler her türlü tüle şekil vererek elde edilebilir. Ancak ortaya çıkan sonuç hepsinde aynı olmaz. Görsel anlamda daha iyi sonuç alabilmek için organize tül kullanması gerekir. Çünkü organize tül daha uçucu bir özelliğe sahiptir. Bu sayede, tül balon perde haline geldiğinde perde daha şık ve kabarık bir görünüme sahip olur. Balon perde oluşturabilmek için halkalı ekstrafora ihtiyaç duyulur.

Halkalı ekstrafor perdenin arkasına dikilir ve dikimden sonra tül karşıdan bakıldığında balona benzer bir şekle bürünür. Bu tarz perdelerin balon perde olarak isimlendirilmesinin sebebi de budur…

Balon Perde Fiyat

Balon perdeler için fiyat vermek biraz mantıksız bir durum olacaktır arkadaşlar, zira eviniz daha doğrusu pencerelerinizin ölçüsü tamamen farklı olacağından perde fiyatlarını perdecinizden almanızda fayda var. Genellikle ücretsiz keşifle evinize gelip pencere ölçülerinizi alan bu perde üreticileri balon yada ip balon perde fiyatları hakkında son derece net bilgiler verebilmektedirler.

BALON PERDE MODELLERİ GÖRSELLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir