2020 Yemek Odası Takımları ve Fiyatları ile İstikbal

2020 Yemek Odası Modelleri

İstikbal yemek odası 2020 modelleri hakikaten geçtiğimiz yıl kendinden çok bahsettirmişti. Özellikle daha önce ki sayfalarımızda incelediğimiz istikbal karat yemek odası ile istikbal rustik yemek odası takımları tek kelime ile harika ürünlerdi. Ayrıca ile istikbal julyan yemek odası ve istikbal elizya yemek odası takımları da görülmeye değer modern yemek odası takımları arasında yer alıyorlardı.

Modern Yemek Odası Takımları ve Fiyatları ile İstikbal

Markanın 2020 ürünleri de 2019 yılında ki gibi başarılı ve şık görünüyor. Dolayısı ile bu sayfamızı 2020 İstikbal yemek odası fiyatları ve özellikleri ile birlikte detaylı olarak inceliyor, bilgi ve beğenilerinize sunuyoruz.

İstikbal Yemek Odası Modelleri ve Fiyatları 2020

Markanın yeni yemek odası kreasyonu Rosalina, Liva, Gallery ve Luis koleksiyonlarından meydana geliyor. Tamamı modern ve son derece şık tasarımlara sahip bu yemek odalarını hemen alt tarafta görselleri ve fiyatları ile bir arada bulabilirsiniz.

İstikbal Rosalina Yemek Odası Takımı

Rosalina koleksiyonunun salon yemek masası takımı da dahil olmak üzere genelinde opak beyaz renkte tasarlanmış. Sandalyelerinde ise pudra renkler kullanılarak oldukça zengin bir görünüm elde edilmiş. Hem takıma modern bir görünüm kazandırmak, hem de temizliği kolaylaştırmak adına takımın ünitelerinde tüm ayaklar yerden yüksek olarak tasarlanmış. Büfe ünitesinin ön kapağında yer alan dekoratif ayna ile ünite üzerinde yer alan püskül uygulamaları ile  ve altın renk kulplar ise öne çıkan detaylar arasında yer alıyor.

Bellona Yemek Odası Takımları ve Fiyatlarına da Göz Atın !.. 

Rosalina yemek odası takımının, Büfe, Kitabeli Yemek Masası, 4 adet Sandalyeden oluşan ilk seçeneğinin fiyatı 4.649,67 TL. Vitrin, Büfe, Büfe Aynası, Kitabeli Yemek Masası ve 6 Sandalyeden meydana gelen ikinci seçeneğin fiyatı ise 7.766,00 TL olarak belirlenmiş. Bu seçeneklere TV ünitesini de dahil etmek isterseniz bu rakamların üzerine 2.980,00 TL daha ödemeniz gerekiyor.

İstikbal Liva Yemek Odası Takımı

Retro tarzı mobilyalar trend haline gelince ceviz rengi de pek bir tutulur oldu. Tıpkı Liva koleksiyonunda olduğu gibi. Ancak bu takımda ceviz renk ile modern bir renk olan antrasit gibi kombinlenmiş. Bu renk harmanı kuşkusuz takıma modern bir görünüm kazandırırken, altın rengine sahip özel kulpları, kapitone işlemeli özel sandalyeleri ve şık ayak yapısı da takımın cazibesini arttıran etkenler arasında yer alıyor.

Büfe ünitesi üst tabla üzerinde ki havuz içerisinde yer alan çekmece uygulaması ile de fonksiyonel bir ürün olarak da dikkat çeken Liva yemek odasının, büfe, kitabeli yemek masası ve 4 adet sandalyeden oluşan ilk alternatifi 5.116,33 TL fiyatla satışa sunulurken, vitrin, büfe, büfe aynası, kitabeli yemek masası ve 6 adet sandalye ile tamamlanan ikinci alternatifi üzerinde 8.774,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Takımın compact tv ünitesini satın almak isterseniz bu rakamlara isteğinize bağlı olarak 1.950,00 TL ile 2.464,00 TL arasında bir fark daha eklemeniz gerekiyor.

İstikbal Gallery Yemek Odası Takımı

Beyaz yemek odası takımları içinde verilebilecek en göze örneklerden biri olarak karşımıza çıkan Gallery serisi yemek odası takımı beyaz – meşe renk konfigürasyonuna sahip. Modern hatları ile göze çarpan takımın ünite kapaklarındaki çerçeve etkisi, takıma zarif bir görünüm kazandıran bakır renk detayları ile görsel açıdan son derece zengin bir ürün.

Büfe, kitabeli yemek masası ve 4 adet sandalyeden meydana gelen Gallery Mini Yemek Odası Takımının fiyatı 4.788,00 TL olarak belirlenmiş. Takımın vitrin, büfe, büfe aynası, kitabeli yemek masası ve 6 adet sandalyeden oluşan alternatifi ise 8.100,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Bunlara ek olarak TV ünitesinin fiyatı ise 2.250,00 TL.

İstikbal Luis Yemek Odası Takımı

Renk konfigürasyonunda Meşe ve Opak beyaz tonlarının kullanıldığı Luis yemek odası takımı ünite kapaklarında bulunan kabartma esprileri, büfe aynası ve ayna üzerindeki püskül uygulamaları ile göze çarpıyor.

Büfe, kitabeli yemek masası ve 4 adet sandalyeden oluşan Luis Mini Yemek Odası Takımının fiyatı 4.698,00 TL olarak belirlenmiş. Takımın vitrin, büfe, büfe aynası, kitabeli yemek masası ve 6 adet sandalye asıl seçeneği ise üzerinde 8.262,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Plazma tv ünitesi için ise 2.307,00 TL daha ödeme yapmanız gerekiyor.

Doğtaş Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir