2012 Bellona genç odası Bonita

Özellikle kız çocukları için şeker pembesi ve beyaz tonlarının şahane kombinasyonlarından oluşan bu modern genç odası, ülkemizin en büyük mobilya üreticilerinden biri olan Bellona  ‘nın 2012 genç odası takımları arasında yer alıyor…  Eğer aklınızdan şu sıralar göz bebeğiniz, prenses kızınız için yeni bir oda almak geçiyor ise, sizler için fiyat ve taksit seçenekleri ile birlikte detaylı bir şekilde incelediğimiz Bonita genç odasına mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz…

Bu yepyeni genç odasında ilk dikkat çeken nokta, farklı kısımlarında kullanılan yıldız ve kalp desenli damla etiketler, zira bu etiketler takıma dinamik ve zengin bir görünüm kazandırmış.

Kapak üzerinde kullanılan figürlere uyumlu olarak tasarlanmış kulplar ise takımın karakteristiğini oluşturuyor.

Çalışma masasında bulunan fonksiyonel aydınlatma ise takımın renklerine uygun olmakla birlikte esnekliği sayesinde istenilen yöne hareket ettirilebiliyor.

Karyola ve ikiz yatak başucunda kullanılan işlemeli beyaz deri ise takıma oldukça şık bir görünüm kazandırmış….

Tuvalet masasında kullanılan hareketli raflar ise ünitenin tamamlayıcı önemli unsurlarından…

BONİTA Genç Odası Fiyat Listesi

 

3 Yorum “2012 Bellona genç odası Bonita”

    1. Merhaba başlıktan da anlayacağınız üzere bu ürün 2012 yılına ait bir genç odası. Gördüğümüz kadarı ile Bellona stoklarında yok. Ancak yine de bölgenizde ki Bellona bayiileri ile görüşmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Şahane duvar kağıdı örnekleri

Duvarlar dile gelseydi, üzerlerine giydirilecek duvar süslemelerini bir kıyafet gibi seçme şansları olsaydı eğer, sanırım...

Kapat