MERİNOS Köşe Takım PİCASSO Serisi

Yeni trend oturma gruplarından köşe takımları  her evde yer almaya başladı ve buna bağlı olarakta  her firma kendi köşe takımı kolleksiyonunu yarattı. MERİNOS‘un ELEGANCE kolleksiyonu köşe takımlarından PİCASSO bu yazıda binbirdekor.com‘un konuğu. Fiyatları, kumaş özellikleri, fonksiyonları ve iskelet yapısı ile birlikte sizler için inceledik…

FONKSİYONLARI
FU-LS15L-30  Açılır- Kapanır başlık mekanizması kullanılmıştır.
Üçlü, ikili, tekli  sırt minderi ayarlanabilen açılır-kapanır başlık mekanizması ile dik konumdan arka yatay yüzeye hareket ettirilebilir.

YAPISI
İskelet, nem oranı ortalama %15  olan kayın kereste ile desteklenmiş 20x20x1mm metal profilden oluşan metal konstrüksiyondur. Metal profil ile bağlantı yeri desteklenen kol,  bu iskelete bağlanır.
Oturak, 12 cm 32 dns soft süngerden oluşmuştur.
Başlık : 8 cm 30 dns soft süngerdir.
Kırlent : En son teknolojik dolum makinesinde doldurulan kırlentler, % 100 Boncuk elyaftır.

Kumaş özellikleri:
K 710 –  Siyah Paphia deri kullanılmıştır. Martindale –Sürtünme mukavemeti test sonuçları standardın çok üzerindedir. Gerçek deri görünümüne sahiptir.
Kırlent kumaşı, keten görünümlü dokuma kumaştır.


 

Bir önceki yazımız olan NERO Yatak Odası (WELTEW) başlıklı makalemizde weltew mobilya 2011, weltew mobilya fiyatları ve weltew mobilya modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Şık Bir Restaurant Tasarımı

Şu sıralar ekonomik krizle ekonomisi darmadağın olan ve umutlarını Avrupa birliğinden gelecek olan Avrolara bağlayan komşumuz Yunanistan'dan şık bir taverna...

Kapat