Kapitone Duvar Panelleri

Bu yılın başlarında, yüksek kaliteli duvar kaplama konusunda uzmanlaşmış İngiliz tabanlı bir şirket olan Dreamwall‘in kurucusu Hannah Coleman, yatak başlıklarındaki gibi derin düğmeli, kapitone duvar panellerini müşterilerinin beğenisine sundu. Dolgulu kumaştan yapılmış gibi, çok yumuşak ve rahat görünen bu paneller aslında doğal taş, mermer tozu ve poliüretandan oluşuyor. Siyah ya da beyaz renkte, 100mm x 100mm ebatlarındaki bu şık duvar panelleri güçlü bir poliüretan kullanarak duvar yüzeyine monte ediliyor.  Son derece hafif, su geçirmez ve alev geciktirici özelliklere sahip oldukları için iç ve dış mekanlar için oldukça ideal. Ayrıca, termal, akustik ve anti-nem gibi mükemmel niteliklere sahip.

Bir önceki yazımız olan Tek Duvara Duvar Kağıdı Modası başlıklı makalemizde bir duvara duvar kağıdı, duvar kağıdı resimleri ve duvar kağıdı uygulama örnekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Bahariye Halı Beste Koleksiyonu

Şık Desenleri ile yavaş yavaş odalarımızı süsleyen Bahariye Halı'nın Hayat ve Domino koleksiyonlarına yer vermiştik daha önceki binbirdekor.com sayfalarında. Bu...

Kapat