Zemin Dekorasyonunda Yeni Trend Linolyum !..

Zemin dekorasyon fikirleri görselleri örnekleri zemin kaplama malzemeleri ürünleri Linolyum zemin kaplama nedir nasıl yapılır – Teknolojinin hayatımızda etkili olduğu alanların hemen en başında dekorasyonunda olduğunu iddia etmişimdir hep. Dekorasyon uygulamaları her daim teknolojik gelişmelerden faydalanmıştır.

 

Bu duruma yüzlerce, hatta binlerce örnek verebiliriz ki şimdi inceleyeceğimiz ve belkide adını bir çoğunuzun ilk defa burada duyacağı Linolyum zemin kaplama da bu örneklerden biri olabilir.

 

Bir zemin kaplama ürününde olması gerektiği gibi Antibakteriyel özelliklere sahip olan linolyum zemin kaplama, pratik döşemesinin yanında oldukça geniş renk ve desen seçeneği bulunan bir kaplama malzemesidir.

 

Uzun ömürlü olması, kolay ve düşük maliyetlerle uygulanabilmesi, ayrıca sesi emici özelliği ve cila gerektirmeyen özelliği ile de sıklıkla tercih edilen linolyum, sağlığa uygun ve doğal karışımlardan üretilen bir zemin kaplamasıdır.

 

Aşağıda, foto galerimizde örneklerini göreceğiniz Linolyum kaplama, Başta sağlık alanında hastanelerde, tedavi merkezleri, klinikler, bakım evleri gibi alanlarda, eğitim alanında okullarda, anaokullarında, üniversitelerde, kolejlerde, dershanelerde, halka açık alanlarda; restoranlarda, fuarlarda, cafelerde, iş yerlerinde, eğlence ve alışveriş merkezlerinde tercih edilen, uygun maliyeti ve pratik uygulanışı ile oldukça kaliteli bir zemin kaplama malzemesidir.

KESİNLİKLE OKU !..   Carpetus'tan Yumuşacık Polimix Koleksiyonu

LİNOLYUM ZEMİN KAPLAMA ÖRNEKLERİ GÖRSELLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
2015 Yatak Odası Duvar Rengi Önerileri Örnekleri

Yatak odası dekorasyon fikirleri örnekleri görselleri yatak odası duvar dekorasyonu önerileri yatak odası duvar renkleri...

Kapat