Özel Tasarım Köşe Takımı Modelleri ile Zebrano

En Güzel Köşe Koltuk Takımları

Özel tasarım köşe koltuk gibi bir başlığı görünce hemen herkesin aklına Özel Ölçü Köşe Koltuk Takımları yada U tipi köşe takımları geliyor. Konuya girmeden hemen bu yanlış anlaşılmayı düzeltmekte fayda var. Zira bu başlığı atarken inceleyeceğimiz Zebrano Mobilya ürünlerinin, bir İstikbal Köşe Koltuk Takımları yada Doğtaş Köşe Takımı modelleri gibi standart tasarımlar olmadığını, hiç bir yerde benzerini göremeyeceğiniz son derece özel tasarımlarını vurgulamak istediğimizi hatırlatmak isteriz. Çünkü Zebrano hakikaten sadece köşe takımlarında değil, tüm ürünlerinde bu kıstasa yani orijinal ve özgünlüğe çok önem veriyor. Zaten biraz sonra paragraf aralarında görsellerini sunacağımız Zebrano köşe takımlarını görünce emin olun sizde bizlere hak vereceksiniz.

Zebrano Köşe Takımı Modelleri

Aventis, Elvina, Pesanta ve diğerleri…. Zebrano’nun hepsi birbirinden güzel, farklı ve dekoratif köşe takımlarının isimleri. İnanın kullanım ihtiyacınıza göre hepsi birbirinden farklı ve güzel. Piyasada ki bilindik köşe takımlarından çok farklılar. Dolayısı ile gelin vakit kaybetmeden şu ürünlere bir göz atmaya başlayalım ne dersiniz ?..

Zebrano Modern Köşe Takımları

Yazı girişinde de belirttiğimiz gibi bir Masko üyesi olan Zebrano’nun köşe takımları gerçekten çok farklı. Hele yukarıda gördüğünüz, Lafonde ve aşağıda göreceğiniz bembeyaz kar gibi Goya… Tasarımları ile diğer mobilya markaları arasında her zaman ayrı bir yerde olan Zebrano bu şık köşe takımları ile muhtemelen sevenlerinin gönlündeki yerini iyice pekiştirdi.

Beyaz Köşe Takımı Modelleri

İşte o beyaz köşe takımlarından ikisi daha Aventis ve Tadena koleksiyonları. Ancak bu defa kırlentler adeta dekoratif bir aksesuar olarak beyaz üstüne serpiştirilmiş. Aventis serisinde kar beyazının arasına kamuflaj desenlerine benzer motiflerle kırlentler yerleştirilmiş.

Alt resimde gördüğünüz Tadena serisinde de yine kırlentler aksesuar amaçlı olarak bu defa turkuaz ve mavi tonları gibi farklı renklerle bir araya getirilerek takıma farklı bir zenginlik, ayrı bir boyut kazandırılmış.

En Kullanışlı Köşe Takımları

Tabi beyaz rengin çok kullanışlı olmadığı konusunda hepimiz hem fikiriz. Genelde çocuksuz ve pek misafiri olmayan ailelerin tercihi bu kar beyazı tonları. Ama bir de her tür kullanıma ve dekorasyona uyum sağlayan renk tonları var ki işte bunlardan biri olan kahve tonlarını Zebrano Elvina serisinde müşteri ile buluşturmuş.

Renkli Köşe Takımları da Zebrano’da

Zebrano tasarımcıları hayatı gibi ev dekorasyonu da renkli olsun isteyenleri de unutmamışlar tabi ve markanın ürün gamına alt resimde gördüğünüz Zonaro serisini eklemişler. Mor, beyaz ve dikey çizgili desenleri ile modern oturma dekorasyonları için konforlu ve şık bir tercih olabilir mi ne dersiniz ?..

Salonlar İçin Köşe Koltuk Takımları İle Zebrano

Her ne kadar klasik yada avangart tarzlarda dekore edilen salonlar için köşe takımı yerine avangart koltuk takımı kullanılması gerekiyorsa da köşe takımlarının sempati duyan ve salonlarında köşe koltuk modelleri kullanmak isteyenler de göz ardı edilmemiş ve avangart tasarımlara sahip iki model, Pesante ve Kejman da Zebrano mobilya yeni köşe takımı ürün grubuna dahil edilmiş.m

Üst resimde gördüğünüz Pesante ışıltılı kumaşı ile salonlarda şahane bir görsel odak noktası oluştururken, altta ki Kejman serisi ise hem u tip tasarımı hem de dekoratif kırlentleri ile salonlarda kullanmak adına herhangi bir engel teşkil etmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir