Zebra Perde Modelleri Pop Art Akımı

Modern Zebra Perde Tasarımları

Zebra perde modelleri binbir dekor.com sayfalarında sizlerle buluşmaya devam ediyor. Hatırlarsanız daha önceki sayfalarımızda mutfak zebra perde modelleri başta olmak üzere genç odası zebra perde modelleri ve çoçuk odası zebra perde modelleri sayfalarımıza konuk olmuşlardı. Ayrıca desenli zebra perde incelemelerimiz dahilinde, internet üzerinden zebra perde n11 fiyatları, yapı marketlerimizden ise koçtaş zebra perde fiyatları gibi başlıklarla sizleri bilgi vermeye çalışmıştık.

Farklı Zebra Perde Modelleri

Bu sayfamızda yine zebra perdeleri ele alıyoruz. Ancak bu defa göreceğiniz perdeler bildiklerinizden çok farklı olacak, üstelik eğer dekorasyonda modern akımlardan hoşlanıyorsanız bu perdelere bayılacağınızı garanti edebiliriz efendim, çünkü bu sayfamızın konuğu pop art desenli zebra perde modelleri

Pop Art Dekorasyon Akımı   

Şu zıpır dekorasyon stili ne kadar da hızlı bir şekilde her şeye sirayet etti farkında mısınız, önce koltuklarla başladı Pop Art dekorasyon hastalığı, ardından halılara, tablolara sıçrayıverdi, ancak durmaya niyeti yoktu bu açgözlü ancak bir o kadar da sevimli tarzın, avizelere, abajurlara nevresim ve yemek takımlarına derken perdelere de sıçrayıverdi.

 

Önce düz perdelerde rastladık Pop Art izlere, ardından ağır oturaklı bir perde tarzı olan ve bizlere de “bunu damı yaptınız ?” dedirten zebra perdelere kadar uzandı. Evet yanlış duymadınız artık zebra perdelerde Pop Art stilin esiri olmuş durumdalar:)

 

pop art zebra perde modelleri_2

 

Tabii bu durum hem zebra perde seven hem de ufaktan ufaktan Pop Art tarza ilgi duyanların ekmeğine yağ sürmedi de değil, üstüne üstlük bu tarz perdeleri hazır tasarımlardan seçebildiğiniz gibi, beğendiğiniz görselleri de perdeye bastırabiliyorsunuz.

 

pop art zebra perde modelleri_4

 

Ayrıca firmaların özel tasarım ekiplerine de kendinize ait, custom, yani kişiye özel tasarımlar yaptırabiliyorsunuz. Şimdi fikir sahibi olmanız açısından Pop Art tarzı zebra perdelerden bir kaç örneğe göz atalım, eğer bu tarzın tutkunlarından sanız beğeneceğinizi, bu görsellere de bayılacağınızı düşünüyorum.

 

pop art zebra perde modelleri_3

ÇOCUK ODASI ZEBRA PERDE MODELLERİ

pop art zebra perde modelleri_5

Çok Değişik Zebra Perde Modelleri Sizleri Bekliyor !..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir