Yılan ve timsah dokulu banyo armatürleri

Yılan derisi dekorasyon örnekleri timsah derisi dekorasyon ürünleri farklı banyo armatürleri banyo dekorasyon fikirleri – Lüksün simgelerinden olan timsah ve yılan derisi objelere ilginiz var mıdır bilmiyorum ancak ben bu olaydan nefret edereim, yaşayan bir canlının derisi ile doğanın en vahşi hayvanı olan insanın keyfi olgularına malzeme olması benim onurumu kırar.

Bunu anlamanın en kolay yolu kendinizi o hayvanların yerine koymak olacaktır, düşünsenize sırt derinizden bir çanta, kafa derinizden eğer saçınız uzun ise kürk falan yapılıyor 🙂 Bence bu canilik 🙁 ki bu verdiğim örneği 2. dünya savaşı döneminde dünyanın en büyük canilerinden biri olan Adolf Hitler Yahudi vatandaşlar üzerinde uyguladı.

Bir belgeselde izlemiştim, adam yahudi derisinden masa lambası falan yaptırmış… Dolayısı ile timsah derisi pahalı çantanızla hava atarken o canlıyı düşünmenizi tavsiye ederim. İlla ki timsah ve yılan derisi bir şeyler istiyorsanız ve bu bir bağımlılık haline geldi ise suni ürünleri kullanmanızı tavsiye ederim.

Neyse daha fazla uzatmayacağım ve hemen konuya gireceğim, gerçekten çok ilginç ve bir o kadar da dekoratif olan bu hayvanların derisi şeklinde tasarlanmış, banyo küvetleri, lavabolar ve klozet modelleri bulmuş ve hemen sizlerle paylaşmak istemiştim, ama bakın nerden nereye geldik 🙂  Efendim şimdi görsellerine göz atacağınız bu ürünler İtalyan banyo üreticisi Ceramica Cielo ‘nun Jungle koleksiyonundan…   

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir