Yer Tasarrufu İçin Asma Yatak Odaları

Küçük Yatak Odaları İçin

Küçük evler bizim gibi geniş evlerde yaşamaya alışmış halklar için çekilmez bir çiledir. Daracık mutfaklar, gardropların sığmadığı yatak odaları, çekyat veya koltukları içine alamayan odalar ve sonuçta ortaya çıkan, dekroasyon anlayışını katleden, komik ve saçma sapan görüntüler.

Yabancıların Yatak Odaları

Aslında bunların hiç birini yaşamanıza gerek yok, zira doğru planlama ile miniminnacık metrekarelerde bile oldukça ferah ve geniş, neredeyse saray konforunda yaşayabilirsiniz. Bu konuda binbirdekor.com sayfalarında sık sık bir çok yazı yayınladığımızı ve çeşitli tavsiyelerde bulunduğumuzu, Avrupa’dan bu tarz evlerde yapılmış muhteşem dekorasyon örnekleri sunduğumuzu hatırlıyorum.

Yatak Odası Dekorasyonu Yatak Odası Nasıl Dizayn Edilir ?

Hatta “Küçük Daire Büyük Fikir” ve  “Daracık dairede saray konforu” başlıklı makalelerimizi sunduğumuz örneklere  “Küçük evler için parlak” ve “Mekan genişleten mekanik fikirler“başlıklı makalelerimizi ise dar evler için verdiğimiz dekorasyon fikirlerine örnek olarak sunabilir, bu makaleleride okumanızı hararetle tavsiye ederiz:)

Dikdörtgen Yatak Odası Dekorasyonu Sorun mu ?

Yine bu tarzda bir makale ile daha doğrusu 1+1 gibi dar bir eve sahip olupta ekstradan bir oda daha isteyenler veya evinde fantastik bir dokunuş hayal edenler için oldukça farklı bir fikir ile huzurlarınızdayız. Özellikle yüksek tavanlara sahip bu tip evlerde muhteşem bir görünüm sağlayan bu sistem oturma alanlarının yeterli bir yükseklikten ikiye bölünmesi ile elde ediliyor ve genelde yatak odası olarak kullanılıyor.

KESİNLİKLE OKU !..   Tayvan'dan Küçük ve Şık Bir Ev

Dar Yatak Odaları İçin Yaratıcı Çözümler

Ülkemizde pek rastlamadığım ancak nüfusunun büyük bir bölümü küçük dairelerde yaşayan Avrupa ve Japonya gibi ülkelerde sıklıkla kullanılan bu dahiyane fikir dekoratif anlamdada oldukça şık sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizler için bir araya getirdiğim birbirinden şahane asma yatak odalarına hep birlikte göz atalım…

 

ASMA YATAK ODASI TASARIMLARI GÖRSELLERİ ÖRNEKLERİ

Aramalar: dar dikdörtgen yatak odası dekorasyonu yabancıların yatak odaları kibar yatak odası takımları dikdörtgen yatak odası dizaynı 15 metrekare yatak odası dekorasyonu iç mimar yatak odası tasarımları küçük ölçülü yatak odası yatak odası dekorasyonu nasıl olmalı
 

2 Yorum “Yer Tasarrufu İçin Asma Yatak Odaları”

  1. merhabalar benm odamda çok küçük 1+1 ev kullanıyoruz ve yatağı tavana asarak aşağıda bir alan açmak istiyorum .. bunun bana maliyeti ne kadar olur bilgi verirseniz sevinirim.

    1. Merhaba Aslı, tavana asmaktaki kastınız sanırım buradaki yataklar şeklinde bir uygulama 🙂 bunun için fazla bir maliyet çıkacağını düşünmüyorum. Sac Profille oluşturacağınız bir olay sonuçta bir demir atelyesi ile görüşün. 6-7 boy profil, boya ve demirci ustasının emeği karşılığı isteyeceği ücret maliyetiniz budur…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Vestel’den Tablo gibi LED TV’ler

Vestel Led TV özellikleri ve fiyatları farklı led tv modelleri dekoratif plazmalar vestel art serisi...

Kapat