Yepyeni ve Çok Yaratıcı TV Arkası Dekorasyon Fikirleri

En Güzel TV Arkası dekorasyon fikirleri ve örneklerini incelemeye devam ediyoruz arkadaşlar. Hatırlarsanız son olarak bir kaç hafta önce, “Yeni Moda TV Arkası Duvar Kağıdı Modelleri” başlıklı makalemizde dekorasyon dünyamıza adımların henüz atan farklı duvar kağıdı tasarımları ile meydana getirilmiş, tek kelime ile muhteşem TV arkası dekorasyon örneklerini beğenilerinize sunmuştuk.

Müthiş şeylerdi bunlar, görmediyseniz mutlaka  o duvar kağıtlarını ve dekorasyon uygulamalarını görmenizi öneririz. Bayılacağınızdan eminim, ancak bu sayfamızda inceleyeceğimiz Tv arkası duvar dekorasyon uygulama ve örnekleri de gerçekten harika. Dolayısı ile henüz TV arkası dekorasyonunuz da nasıl bir yol izleyeceğiniz konusunda herhangi bir fikriniz yok ise bizi izlemeye devam edin 🙂

TV arkası dekorasyon olgusu plazma televizyonların keşfedilmesi ile hayatlarımıza girdiler. İlk etapta TV duvar üniteleri gibi mobilyalar ile bu tarz bir dekorasyonunun temelleri atılırken, tv arkası dekorasyonu tıpkı olayın ana kahramanı olan televizyonlar gibi zaman içerisinde olumlu yönde evrildiler.

 

Nasıl plazma televizyonların yerlerini LCD  televizyonlar, onların ardından LED ve hemen ardındanda daha yeni teknolojilere sahip televizyonlar geldiyse, bu dekorasyon uygulamaları da aynen bu şekilde, hem de hızlı adımlarla gelişti, güzelleşti.

 

İlk olarak normal duvar kağıdı denen tv arkası dekorasyonunda daha sonra taş duvar kağıtları, ardından taş paneller ve son olarak 3D dekoratif duvar paneli dekorasyon uygulamaları denendi. Sonuncu uygulama olan 3 boyutlu duvar panelleri esnasında “tamam olayı aştık, artık bundan böyle ya da epeyce bir süre bu panelleri kullanırız dekorasyonlarımızda” derken, şimdi inceleyeceğimiz tarzda dekorasyon uygulamaları oldukça uçuk halleri, tüm tuhaflıkları ile televizyonların ardında belirmeye başladılar.

 

Tuhaflıklar derken yanlış anlamayın, mesela en sevdiğiniz diziyi izlerken, tv arkası dekorasyonunda 16. yüzyıldan kalma bir bir Rembrandt tablosu olsa şaşırmaz mısınız, dikkatiniz bu tablonun güzelliğine takılıp, dizinizi yarım bırakmaz mısınız ?

 

Bu sorunun cevabı yüksek bir ihtimalle evet olacağı için sözü fazla uzatmayalım ve daha ne şaşırtıcı manzaralar ile yapılan tv arkası duvar dekorasyon örnekleri ile sizleri baş başa bırakalım. Ancak hemen hatırlatmak isteriz, burada ilham alabileceğiniz harikulade örneklerden seçiminizi yaparken kaçırdığınız dizi ve filmlerden bizleri sorumlu tutmayın 🙂

TV ARKASI İÇİN İNANILMAZ GÜZEL DEKORASYON ÖRNEKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir