Yepyeni Mağaza Dekorasyon Fikirleri ve Örnekleri 2021

Modern Mağaza Dekorasyon Fikirleri

Bu güne kadar başta ev ve ofis dekorasyonlarınıza katkıda bulunmak adına çeşitli fikir ve örnekleri bilgi ve beğenilerinize sunduk arkadaşlar. Ancak fark ettik ki mağaza işleten okurlarımız için hiç bir araştırma yapmamış ve bu konuda en küçük bir örnek yada fikir bile paylaşmamışız. İlk olarak bunun için özür dilemek isteriz. Emin olun bundan böyle bu konu da daha fazla hassasiyet gösterecek, büyük mağaza hatta butik mağaza dekorasyon örnekleri ve fikirlerini sıklıkla paylaşarak sizlere ışık tutmaya çalışacağız. Özellikle giyim mağazaları için “giyim mağaza düzeni nasıl olmalı ?” sorusuna yanıt arayıp, giyim mağaza dekorları ve giyim mağaza dekorasyon fiyatları hakkında bilgiler vermeye çalışacak, en güzel giyim mağaza dekorasyon örnekleri ve görsellerini binbirdekor.com sayfalarında beğenilerinize sunacağız.

Mağaza Dekorasyonu Nasıl Yapılır ?

Köklü markalar ve büyük firmalar mağaza dekorasyonlarını genel olarak bu işi profesyonel anlamda yapan işletme yada kişilere yaptırıyorlar. Hem de hatırı sayılı paralar ödeyerek 🙂 Ancak kendi halinde olan küçük esnaf, butik bir mağaza işleten özellikle emekliler ve bayanlar tamamen kendi yeteneklerini ile sanatsal yönlerini kullanarak bir şeyler yapmaya çalışıyorlar.

Özel Mağaza Dekorasyonları

İşte bu noktada da bizler devreye giriyor ve bu küçük esnafı zorlayan en zor konulardan biri olan mağaza dekorasyonu ve düzeni hakkında araştırmalarımıza bu sayfamızda başlıyoruz. Evet bu sayfamızda bu durumda olan esnaf okurlarımız için oldukça pahalı bir iç mimarın tamamladığı son mağaza dekorasyonunu, ilham alabilmeniz ve fikir vermek adına farklı görselleri ile paylaşıyoruz.

Takı Mağazası Dekorasyonu

Üstelik bu dekorasyon ve uygulama örneğimiz dekorasyon ve mobilya konusunda dünyaca ünlü olan İtalya’dan geliyor. İtalya‘nın futbol takımı ile ünlü Milan şehrinde bulunan yine dünyaca ünlü bir takı mağazasının son dekorasyon tasarımını paragraf aralarında beğeninize sunuyoruz.

Mağaza Dekorasyon Tarzları

Bahsi geçen bu çok ünlü takı mağazası yeni yıla girerken mağaza dekorasyonlarını yenilmeye karar vermiş. Fakat mağazalar için istediği bu yeni dekorasyonda hem romantik, hem retro, hem de fütüristik tarzda bir tarz isteyince işe talip olan bir çok mimarlık ve dekorasyon firması bu üç farklı tarzı bir araya getirmekte yeterince başarılı olamamış.

Değişik Mağaza Dekorasyon Fikirleri

Bu birbirinden tamamen farklı tarzları bir araya getirmeye aday olan firmalardan biri ise mağaza ve otel dekorasyonunda oldukça şahane ve görülmesi gereken ( ki bir ara bu stüdyonun bu muhteşem işlerini de muhakkak paylaşacağız) işlere imza atan Studio Apostoli takı mağazasının dekorasyon ihalesini gördüğünüz bu konsepti ile kazanmış.

Paragraf aralarında da gördüğünüz bu tarzı pembe tonlar romantizme gönderme yaparken, duvarlardan sarkan yuvarlak ve cam vitrinler gelecekten izler taşıyor. Dalgalı mobilya ve alçı uygulamaları ise damaklarda bir retro tadı bırakırken, aynı zamanda mağazada farklı br odak noktası oluşturuyor.

Ne dersiniz sizce de Studio Apostoli bu konspetinde hem romantik dokunuşlara, hem geleceğin izlerine, hem de geçmişe dokunabilmiş mi ?

Konu hakkında yorumlarınızı bizlere en altta yer alan yorum bölümümüzden yollayabilir, sizlere bu konu da daha fazla yardımcı olmamız adına fikir ve taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir