Yeni Moda Yatak Odası Takımları Fiyatları 2021

Yeni Tasarım Yatak Odası Takımları 2021

Yeni yılın en yeni yatak odası takımlarına göz atmaya devam ediyoruz. Bu konu da son olarak İstikbal yatak odası takımı ve Bellona yatak odası takımı yeni modellerini fiyat ve görselleri ile birlikte incelemiştik. Tabi sadece bilindik mobilya markaları ve üreticileri ile de sınırlamadık kendimizi, hem kaliteli hem de en ucuz yatak odası fiyatları bulmak adına bir çok markanın Kampanyalı Yatak Odası Takımları da yine fiyat ve görselleri ile binbirdekor.com sayfalarında sizler için detaylı olarak incelenmişti. Bu sayfamızda ise daha farklı ve yeni nesil yatak odası takımları arayan okurlarımız için oldukça değişik yeni sezon yatak odası takımlarını masaya yatırıyoruz.

Modern Yatak Odası Takımları

2021 yılına girmeden hemen önce birçok mobilya üreticisi yeni modellerini vitrine çıkardı. Bu yeni yatak odaları modern tarza göre dizayn edilse de içerisin de avangart dokunuşlar olduğu da gözlerden kaçmıyor. Dolayısı ile bir kaç farklı tarzın bir araya geldiği bu yatak odası takımlarının hemen hepsinin şık ve modern zamanlara uyması gerektiği gibi işlevsel olduklarını görüyoruz. Ancak burada yüzlerce markanın binlerce modelini elbette ki inceleyemeyiz, dolayısı ile en tutulan yatak odası takımları yada en beğenilen yatak odası modelleri olarak bir kaç farklı markaya ait ürünleri sizler için masaya yatıracağız.

Macitler Mobilya Yatak Odası Modelleri

TV Programlarının sponsoru olarak ve yine TV reklamları ile son zamanlarda karşımıza çıkan Macitler mobilya bilindik mobilya markalarına göre inanılmaz farklı tasarımlara imza atıyor. Bu duruma verebileceğimiz en güzel örneklerden biri ise üst resimde gördüğünüz Halfeti yatak odası takımı olsa gerek. Sıradışı yatak başlığı ve cam kapaklı gardırobu ile sadece içerisinde bulunduğumuz 2021 yılına değil, önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vuracağımız bu takım seçeceğiniz opsiyonlara göre 20.000 TL gibi başlangıç fiyatına sahip. Tabi markanın yeni tasarımları sadece Halfeti yatak odası takımı ile sınırlı değil, diğer modellere de göz atmak isterseniz Macitler Mobilya Yatak Odası resmi sayfasını da ziyaret edebilirsiniz…

Yıldız Mobilya Yatak Odası Modelleri

Son zamanların yine adını nadiren duyduğumuz fakat popüler markalarından biri olan Yıldız Mobilya da yeni tasarım yatak odası takımı arayanlar için iyi bir alternatif marka. Hele de bu markanın yatak odası takımları yeni bir yatak odası takımı satın almadan önce mutlaka görülmesi gereken ürünlerle dolu.

Özellikle avangart tasarımlardan hoşlananlara hitab eden Asos yatak odası takımı gibi. Bir kral odasından çalınmış gibi son derece gösterişli bir tasarıma sahip bu yatak odası takımı lüks tarzda dekore ettikleri yatak odaları için, yeni model bir şeyler aryan takipçilerimiz için ideal bir tercih olarak görünürken üzerinde 17.000,00 TL fiyat etiketi taşıyor. Elbette markanın ürün gamında daha bir çok yeni ve farklı model var. O modellere de buradan göz atabilirsiniz…

Balhome Yatak Odası Modelleri

Belki de adını bile binbirdekor.com sayesinde ilk defa duyduğunuz, fakat özellikle İnternet’te popüler olan markalardan biri ise Balhome. Zaten markanın üst resimde gördüğünüz Gold Modern yatak odası takımını gördükten sonra neden bu kadar popüler olduğunu anlatmamıza gerek yok muhtemelen 🙂 Tamamen lüks bir  tasarıma sahip olan bu takım yine saraylardan çıkmış sultanlara layık led ışıklı karyola başlığı ve son zamanların trend ürünleri arasında yer alan cam kapaklı gardırop tasarımı ile göz doldururken üzerinde 36.900,00 TL gibi bir fiyat etiketi taşıyor. Yine markanın diğer modellerine de göz atmak isterseniz Balhome Yatak Odası Modelleri linkine tıklamanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir