Yeni Moda TV Arkası Duvar Kağıdı Modelleri

TV Arkası duvar kağıdı ve duvar dekorasyon olgusu ilk zaman ki kısır döngüden kurtulmuş gibi görünüyor. Hatırlarsanız, büyük bir heyecanla alıp eve getirdiğimiz plazma televizyonumuz için standart tv arkası duvar dekorasyon uygulamalarına giderdik hemen.

Neydi bu standart işler ? Ya 3 boyutlu ya taş desenli duvar kağıdı ya tuğla duvar panelleri yada bilindik duvar ünitesi modellerini kullanmak olurdu. Bu derece sınırlıydı ufkumuz bundan bir kaç yıl öncesine kadar. Kötü uygulamalar veya kötü duvar kağıtları değillerdi aslında, ancak şimdiler de denen ve bir çoğu piyasaya sürülen duvar kağıtlarının yanında biraz sönük kaldıkları da kesin.

Peki şimdilerde dediğimiz duvar kağıtları nasıl bir şey hadi biraz da onlardan bahsedelim, yani 3 boyutlu allı güllü, melekli, manzaralı duvar kağıtlarından. Evet bu tarz duvar kağıtları artık tv arkası duvar dekorasyon trendlerinin modası konumunda. Öyle güzel öyle şık desenler var ki odalarınızda inanılmaz sofistik bir atmosfer yaratıyorlar.

Gelin sözü daha fazla uzatıp sizleri de daha fazla merakta bırakmayalım ve sizler için derlediğimiz foto galerimizde ki örneklerine hep birlikte göz atalım. Ardından arkamıza yaslanıp bu şahane duvar kağıtlarını televizyonumuzun arkasında hayal edelim, ne dersiniz ?..

TV ARKASI İÇİN YENİ MODA DUVAR KAĞITLARI

1 Yorum “Yeni Moda TV Arkası Duvar Kağıdı Modelleri”

  1. yapacağımız bir çalışmayla ilgili duvar kağıtları hakkında görüşme yapabileceğimiz bir tel numarası alabilir miyim ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir