Yeni Bebek Beşiği Modelleri

Bebişlerimizin ilk şahsi yataklarıdır sanırım beşikler, ilk insanlardan bu yana kullanılagelmişler ve zaman içerisinde teknolojiye ayak uydururarak belki de yüzlerce defa şekil değiştirmişler ve hali hazırdada değiştirmeye devam ediyorlar. Bu makalemizde, bebek bekleyen değerli binbirdekor.com okurları için birbirinden şık, 3 değişik bebek beşiği modeli tanıtacağız. Aşağıda özelliklerini ve fiyatlarını verdiğimiz bu ürünleri daha yakından incelemek ve online satın almak için ise aşağıda verdiğimiz linke tıklamanız yeterli olacaktır.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Bu harika beşikler, bebeğiniz için özel dizayn edilmiş, tamamen doğal ahşaptan üretilmiş ve bebeğinize hiçbir şekilde zararı olmayacak portatif ürünlerdir. Kullanılan ahşap ve renklendirmeleri Avrupa Standartlarına göre bebek ürünlerinde kullanılmaktadır. Kimyasal olarak formaldehit içermez  E 0 normunda üretilmiş olup , kurşun miktarı sıfırdır, hiçbir ağır metal içermemektedir.

 

199,00 TL

 

219,00 TL

329,00 TL

 

1 Yorum “Yeni Bebek Beşiği Modelleri”

  1. size nasıl ulaşabiliriz. ürün siparişimizi nasıl vereceğiz…ve beşiklerde gözüken aksesuarları (cibinlik vs) veriyormusunuz yoksa beşiğin iskeletinimi gönderiyorsunuz .. bilgilendirirseniz sevinirim … teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir