Yataş Köşe Koltuk Takımları 2020 Göz Kamaştırıyor

Enza Home Köşe Takımları ve Fiyatları 2020

Sizler için hemen tüm markaların köşe takımları ve fiyatları binbirdekor.com editörleri tarafından detaylı olarak incelenmeye devam ediyor. Hatırlarsanız arkadaşlar daha önce doğtaş köşe takımları ve bellona köşe takımları konuk olmuştu sayfalarımıza. Ayrıca istikbal köşe takımı ve kelebek köşe takımı modellerini incelemiş, mondi köşe takımı fiyatları hakkında da sizleri bilgilendirmeye çalışmıştık elimizden geldiğince… Tüm bu çabalarımız tamamen sizler için hem kaliteli, hem şık, hem de ucuz köşe takımları bulmak adına yapıldı ve yapılmaya da devam ediyor. Mesela bu sayfamıza yataş köşe koltuk takımları konuk oluyor…

Yataş Köşe Takımları 2020

Bir Yataş markası olan Enza Home 2020 köşe koltuk takımları ile hakikaten göz kamaştırıyor, anlayacağınız başlıkta abartmadık arkadaşlar 🙂 Ancak köşe takımları sadece modern tasarımlardan hoşlananları kendine hayran bırakıyor. Markanın 2020 koleksiyonları arasında öyle inanılmaz tasarımlar var ki binbirdekor.com olarak bu ürünlerden sizleri haberdar etmeyi kendimize bir görev olarak adlediyor ve bu sayfamızda Enza Home köşe takımı modelleri ve fiyatlarını görselleri ile birlikte sizler için detaylı olarak inceliyoruz.

2020 Köşe Takımı Modelleri Yataş

Enza Home yeni sezon köşe koltuk koleksiyonunda konfor oldukça ön planda tutulmuş, müşterilerinin rahatını düşünen marka konforla birlikte takımlarında kullandığı kumaş özellikleri, normlar ve aksesuarlar sayesinde şıklığı da berberinde sunmuş köşe takımı modellerinde.

Yataklı Köşe Takımı Modelleri ile Yataş

Markanın köşe takımlarının hangisinden anlatmaya başlayalım bilemiyoruz, örneğin alt tarafta resmini gördüğünüz Enza Home Atlantis köşe takımı… Ahşap ayaklı, ceviz renk ayakları ile dikkat çeken köşe takımı özel kumaş yapısı ve yüksek konforlu minderleri ile konfor ve tasarımı bir araya getiriyor. Özel desenli kırlentler ise ürüne farklı bir hava katıyor.

Enza Home Köşe Koltuk Takımları ve Enza Home Atlantis Köşe Takımı

Yine şık ve modern görüntüsünün yanında iki kişilik yatak olabilme fonksiyonuyla hayatınıza kolaylık getiren Enza Home Ayda köşe takımı farklı form, boyut ve desenlerdeki kırlentleri ile güzelliğini pekiştiriyor.

En Güzel Köşe Takımı Modelleri Resimleri ve Enza Home Ayda Köşe Takımı

Rahatına düşkün ve olabildiğince modern tasarımların hastası olanların köşesi ise Enza Home City Köşe Takımı. Farklı modülleriyle kullanım rahatlığı sunan, yüksek ayaklarıyla kolay temizlik imkanı sağlayan, zenginleştirilmiş kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden rahat mı rahat bir köşe takımı olarak ön plana çıkıyor.

Modern Köşe Takımlarının En Güzelleri ve Enza Home City Köşe Koltuk Takımı

Üstelik bu köşe takımları şu sıralar %25 indirimle satışa sunuluyor. Ayrıca Enza Home sadece bu kallavi sayılabilecek indirimle kalmıyor kampanya dahilinde 8.490 TL ve üzeri alışverişlerinize ekstra bir indirim daha yapıyor. Kampanya hakkında daha detaylı bilgiyi ve en yeni günce fiyatları bu adresten takip edebilirsiniz…

Enza Home 2020 köşe takımlarının diğer serilerini aşağıda yer alan foto galerimizde inceleyebilir, beğendiğiniz köşe takımının fiyatına ise foto galerimizin altında yer alan Enza Home Köşe Takımı Güncel Fiyat Listesinde bulabilirsiniz…

ENZA HOME YENİ SEZON KÖŞE TAKIMI MODELLERİ GÖRSELLERİ

ENZA HOME KÖŞE TAKIMI FİYAT LİSTESİ

Enza Home Atlantis Köşe Takımı 4.498,24 TL
Enza Home Ayda Köşe Takımı 3.245,25 TL
Enza Home Blok-S Köşe Takımı 1.897,50 TL
Enza Home Boogie Köşe Takımı 2.190,30 TL
Enza Home Born Köşe Takımı 2.589,75 TL
Enza Home City Köşe Takımı 4.885,14 TL
Enza Home Kanyon Köşe Takımı 1.873,50 TL
Enza Home Limbo Köşe Takımı 1.498,65 TL
Enza Home Toronto Köşe Takımı 2.389,80 TL
Enza Home Mayfair Köşe Takımı 5.381,19 TL
Enza Home Merlin Köşe Takımı 3.751,69 TL
Enza Home Polka Köşe Takımı 2.944,79 TL
Enza Home Polka Yataklı Köşe Takımı 3.267,88 TL
Enza Home Rebecca Köşe Takımı 4.327,50 TL

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir