Yataş Köşe Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları 2021 Smart

Köşe Koltuk Takımları Fiyatları ile Birlikte Binbirdekor.com’da

Oturma odaları için şık, konforlu ve elbette ki ucuz köşe takımları arayan okurlarımız için piyasa araştırması yapmaya devam ediyoruz. Son olarak istikbal köşe takımı ve kelebek köşe takımı modelleri ile doğtaş köşe takımları sayfalarımıza konuk olmuşlardı. Ayrıca mondi köşe takımı fiyatları da editörlerimiz tarafından siz değerli okurlarımız için detaylı olarak incelenmişti. (Bu markaların ürünlerine de linklerin üzerine tıklayarak göz atmanızı tavsiye ederiz.)

Yataş Köşe Koltuk Takımları 2021

Bu sayfamızda ise enza home köşe takımları var. Sizler için markanın ürün gamına henüz eklediği en yeni köşe takımlarından birini bu sayfamızda mercek altına alıp, her zaman olduğu gibi fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı bir şekilde inceleyeceğiz efendim.

Enza Home Smart Köşe Takımı

Yukarıda da vurguladığımız gibi markanın ürün gamına henüz eklediği çok yeni bir ürün Smart köşe takımı. Adeta dumanı üzerinde diyebiliriz 🙂 Adı üzerinde akıllı bir tasarıma sahip olan Smart köşe takımı dilerseniz sağda dilerseniz solda kullanabilme imkanı sunan uzanma modülüyle her mekana uyum sağlayabilen bir ürün. Ayrıca iki farklı ölçüsüyle en dar alanlara uyum sağlayan takım, sandık özelliğiyle de ekstra depolama alanları sunuyor.

Kısacası modern çizgileriyle tasarıma estetik katan Smart köşe takımı farklı ihtiyaçlara da cevap veren oldukça pratik bir takım olarak dikkat çekiyor. Takımın normal ölçülerde fakat yine yataklı köşe takımı seçeneği ise 2.927,00 TL yerine kampanya dahilinde 2.195,25 TL fiyatla sizleri Enza Home satış noktalarında bekliyor.

Yataklı Köşe Takımı Smart

Enza’nın Enlarge 140 olarak adlandırdığı takımın geniş versiyonu ise çift kişilik geniş bir yatak olma özelliği taşıyor. Takım kolay açılır – kapanır yatak mekanizması ile açıldığında 140 cm genişliğinde çift kişilik konforlu bir yatağa dönüşebiliyor.  Dolayısı ile Smart köşe takımının Enlarge 140 seçeneği yatılı misafiri eksik olmayan evler için de harika bir alternatif olarak ön plana çıkıyor…

Enza Home Köşe Takımı Fiyatları 2021 Smart

Gelelim takımın fiyat bilgilerine… Efendim bu kadar özellikli bir takımın fiyatının da piyasada ki diğer rakiplerine nazaran biraz pahalı, amiyane tabirle tuzlu olmasını bekliyorsunuz doğal olarak. Ancak fiyat hiç de beklediğiniz gibi değil, zira takımın yukarıda bahsettiğimiz Enlarge 140 seçeneği Enza Home fiyat listesinde 3.194,00 TL olarak belirlense de Yataş Kampanya ve indirimleri ile %25 indirimli olarak 2.395,00 TL gibi inanılmaz uygun bir fiyatla satışa sunuluyor.

Bu arada hemen hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Enza  Home kampanyaları ve markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğinden hem bu ürünlerin daha detaylı görsellerini incelemek, hem de güncel fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak adına Enza Home Köşe Takımları resmi kategorisini de linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir