Yataş Genç Odası Modelleri ve Fiyatları 2021 (Bosco)

2021 Genç Odası Takımları ile Enza Home

Sizler için hem modern genç odası takımları hem de bütçelerinizi sarsmaması açısından en ucuz genç odası fiyatları araştırmaları yapmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Bu bağlamda daha önceki sayfalarımızda ülkemizin lider mobilya üreticilerinin ürünlerini, istikbal genç odası ve mondi genç odası yada doğtaş genç odası gibi etiketler altında incelemiş, ayrıca kelebek genç odası takımları ve modellerinden örnekler sunmuştuk. Tabi bu araştırmalar sadece bu mobilya markaları ile sınırlı kalmamakla beraber, sadece bebek, genç ve çocuk odası takımları imalatı yapan markalarımızın ürünleri de çilek genç odası takımları olmak üzere, sizler için detaylı olarak incelenmişti.

Yataş Genç Odası Modelleri Muhteşem

Araştırmalarımız elbetteki bu kadarla sınırlı değil ve belirli aralıklarla güncellenmeye devam ediyor. Örneğin bu gün son dönemlerde sıradışı, işlevsel ve göz alıcı tasarımları ile müşteri portföyünü inanılmaz bir şekilde genişleterek, zirve yolunda emin adımlar ile ilerleyen Yataş’ın genç odası koleksiyonuna yeni eklediği bir ürünü mercek altına alıyoruz.

Enza Home Yeni Genç Odası Takımları

 

Uyku dünyasının lider markalarından Yataş’ın mobilya markası Enza, şık, sağlam ve konforlu tasarımları ile binbirdekor.com sayfalarında kendine yer bulmaya devam ediyor. Hatırlarsanız kısa bir zaman önce Enza Yatak odası takımları 2021 modellerini fiyat ve görselleri ile birlikte incelemiş, birbirinden farklı Enza Home 2020 köşe koltuk takımı modellerine göz atmış, Enza Home 2021 koltuk takımı modellerinden salonlarınız için şık örnekleri beğeni ve bilgilerinize sunmuştuk.

Yataş 2020 Genç Odası Bosco

Bu sayfamızda ise hem fonksiyonel, hem de uygun fiyatlı genç odası takımları aramak da olan okurlarımız için Enza’nın parlak beyaz ve bambu gibi iki farklı renk kombinasyonundan oluşan ve oldukça sade, ancak bir o kadar da kullanışlı bir takım olan Bosco genç odasına göz atıp fiyatları, taksit seçenekleri ve görselleri ile birlikte detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

Uygun Fiyatlı Genç Odası Bosco

Bosco genç odası takımı feniş ve kullanışlı bir sürgü kapaklı gardırop, yine kullanışlı ve şık bir çalışma masası, başlıklı karyola, komodin ve şifoniyer-den meydana geliyor.

Ancak çalışma masasında, yukarıda ki resimde gördüğünüz üst dolap opsiyonel olarak sunulmuş, muhtemelen bunun için ekstra bir para ödemeniz gerekiyor.

Makalemizin en alt kısmında sizler için Yataş Bosco genç odası takımın fiyat ve taksit seçeneklerini bilgilerinize sunuyoruz. Eğer paragraf aralarında görsellerini gördüğünüz bu genç odası takımı hoşunuza gitti ise hem takımın güncel fiyatları hakkında bilgi almak, hem de ürünü daha yakından incelemek adına Yataş Enza Home resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Yataş Genç odası Fiyat Listesi 2021 (Bosco)

yataş enza genç odası fiyatları bosco

 

“Yataş Genç Odası Modelleri ve Fiyatları 2021 (Bosco)” Konusunda 2 Yorum Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir