Yataş Genç Odası Modelleri Fiyatları 2021 Enza Home

2021 Genç Odası Takımları ile Enza Home

Sizler için hem modern genç odası takımları hem de bütçelerinizi sarsmaması açısından en ucuz genç odası fiyatları araştırmaları yapmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Bu bağlamda daha önce ülkemizin lider mobilya üreticilerinin ürünlerini, İstikbal genç odası ve Bellona genç odası ile doğtaş genç odası gibi başlıklar altında incelemiştik. Ayrıca kelebek genç odası takımları ve Alfemo Genç Odası modellerinden de örnekler sunmuştuk. Tabi bu araştırmalar sadece bu mobilya markaları ile sınırlı kalmadı. Sadece bebek, genç ve çocuk odası takımları imalatı yapan markalarımızın ürünleri de başta çilek genç odası takımları olmak üzere, detaylı olarak incelenmişti. Bunun yanında son zamanların trend genç odalarından Ikea genç odası takımlarına da göz atmıştık.

Yataş Enza Home Genç Odası 2021 Modelleri

Verdiğimiz linkler üzerinden bu markaların genç odası takımlarına da göz atmanızı tavsiye ederiz. Fakat araştırmalarımız elbetteki bu kadarla sınırlı değil ve belirli aralıklarla güncellenmeye devam ediyor. Örneğin bu gün uyku dünyasının lideri Yataş’ın mobilya markası Enza Home’un genç odası takımlarını inceliyoruz. Son dönemlerde işlevsel ve göz alıcı tasarımları ile dikkat çeken Yataş’ın yepyeni genç odası koleksiyonunu mercek altına alıyoruz.

Enza Home Orlando Genç Odası

Doğal görünümüyle özgür ve kişiye özel bir yaşam alanı yaratan Orlando serisi, şık ve modern tasarımıyla fark yaratıyor. Estetik görünümünün yanında çok yönlü kullanıma uygun modülleri ile işlevsel ve konforlu bir ürün olarak da ön plana çıkıyor. Baza ve başlık modüllerinde 2 farklı ölçü ve renk seçeneği bulunan takım, 2 ve 3 kapaklı olmak üzere iki farklı dolap alternatifi ile satışa sunuluyor. Takımın karyola, şifoniyer, komodin, çalışma masası, 3 kapaklı gardırop ve kitaplıktan  alternatifi 12.372,00 Liradan 8.593,20 Liraya düşmüş durumda.

Enza Home Piedra Genç Odası

Bej ve mermer renk kombinasyonunun rose detaylarla zenginleştiği Piedra genç odası takımı şık ve rafine tasarım detaylarıyla dikkat çekiyor. Şık tasarımının yanında yine gençlerin ihtiyacına uygun çok yönlü işlevsel özellikleri ile de göz dolduran Piedra genç odası da şu an indirimde. Takımın 3 kapaklı gardırop, karyola, komodin, şifoniyer, kitaplık ve çalışma masasından oluşan alternatifi 13.642,00 TL. Fakat bu ürün kampanyalar dahilinde 8.804,35 TL fiyatla satışa sunuluyor. Tabi bu alternatifin dışında tüm Enza Home genç odalarında olduğu gibi farklı modüller seçerek ihtiyacınıza göre dilediğiniz gibi bir oda tasarlayabilirsiniz.

Enza Home Netha Genç Odası

Ceviz renk ve koton kumaş desen yüzeyleriyle hem kız hem erkek çocuk kullanımına uygun Netha genç odası takımı çağdaş tasarımı ile dikkat çekiyor. Son derece modern ve konforlu bir ürün olan Netha, muhtemelen sadece içerisinde bulunduğumuz 2021 yılına değil önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vuracak nitelikte. Üstelik bu takım da indirimde. Takımın şifoniyer, komodin, çalışma masası, karyola, kitaplık ve 3 kapaklı gardıroplu seçeneği 13.642,00 TL yerine 8.804,35 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Yataş Enza Home Genç Odası Kampanyaları

Yukarıda sizler için Enza Home’un en yeni genç odası takımlarını inceledik. Fakat burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde kampanyaların sonlanmasına ve markanın fiyat politikalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle Yataş Genç Odası Takımları resmi sayfasını da ziyaret ederek ürünlerin güncel fiyatları hakkında bilgi almanızı öneririz.

“Yataş Genç Odası Modelleri Fiyatları 2021 Enza Home” Konusunda 2 Yorum Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir