Yataş Enza Home Genç Odası Modelleri ve Fiyatları (Bloom)

Enza Home Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Genç odası dekorasyonunu şık ve işlevsel mobilyalar ile tamamlamak isteyen okurlarımız için ürün incelemesi yapmaya devam ediyoruz. Daha önce sadece genç, çocuk ve bebek odası mobilyaları üreten markaların ürünlerine çilek genç odası yada kaplumbağa genç odası takımları gibi etiketler altında göz atmıştık. Diğer mobilya üretici ve markalarımızın ürünlerini ise başta doğtaş genç odası olmak üzere mondi genç odası ve kelebek genç odası takımları başlıkları altında incelemiş, ayrıca genç odası istikbal modellerine de hayran kalmıştık.

Yataş Genç Odası Fiyatları

Sizler için hem en güzel, hem en kullanışlı, hem de en ucuz genç odası fiyatları araştırmaya, çeşitli markaların ürünlerine göz atmaya devam ediyoruz. Mesela bu sayfamızda bir Yataş markası olan Enza Home’un genç odası takımları arasında yer alan Bloom serisini sizler için Enza Home fiyat listesi ve takımın görselleri ile birlikte detaylı olarak inceliyoruz.

Bu nedenle eğer şu sıralar aklınızdan bir genç odası satın almak geçiyorsa yada genç odası takımlarınızı yenilemeyi düşünüyorsanız bu modele göz atmanızı hararetle öneririz.

Enza Home Genç Odası Takımı Bloom

Bilindik genç odası modellerinden farklı, abartıya kaçmadan sıradışı ve tam anlamı ile işlevsel bir genç odası takımı olan Yataş’ın mobilya markası Enza’nın Bloom Genç Odası ile huzurlarınızdayız değerli binbirdekor.com takipçileri.

Enza Teen serisinde yer alan Bloom genç odası, kumaş ve ahşap karışımı yapısı ile oldukça farklı bir dizayna sahip.

Modern Genç Odası Modelleri Bloom

Özellikle komodin tasarımı gerçekten şaşırtıcı. Çalışma masasının rafları ise görülmeye değer. Geniş bazalı yatağı ve altı açık bir rafa sahip gardırobu ile geniş depolama alanları sunan bu şık genç odası, parlak beyaz ahşap, gri ve metalik meşe ahşap renk seçenekleri satışa sunuluyor…

Enza Home Bloom Genç Odası Hem Şık Hem İşlevsel

Paragraf aralarında yer alan görsellerde gördüğünüz ve yukarıda özelliklerini anlattığımız gibi bu takım genç odalarınızın tamamen modern bir görünüşe kavuşması için ideal bir seçim olarak görünürken, takımın fiyat bilgilerini alt tarafta inceleyebilirsiniz.

Teen Serisi Bloom Genç Odası Fiyat ve Taksit Listesi

  • Burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde Enza Home fiyat politikaları ile markanın kampanya ve indirimlerine bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir