Yataklı Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları 2021 İnceleme

Yataklı Bazalı Köşe Koltuk Takımları

köşe koltuk takımları fiyatları ve görselleri konusunda marka marka model model detaylı araştırmalar yapmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Ancak bu sayfamızda her hangi marka üzerine yoğunlaşmayacağız ve ülkemizin belli başlı mobilya markaların yataklı köşe takımı modellerini, fiyat ve görselleri ile birlikte detaylı olarak inceleyeceğiz. Bu bağlamda başta, istikbal köşe koltuk takımları ve bellona yataklı köşe takımı modelleri olmak üzere, olmak üzere, yataklı köşe takımı ikea modelleri ve yataş köşe koltuk takımları ile doğtaş köşe takımları ve kelebek köşe takımı yataklı modellerini bu sayfamızda mercek altına alacağız.

İstikbal Yataklı Köşe Takımları ve Fiyatları

İstikbal köşe takımı ürün grubunda, başta geçtiğimiz günlerde incelediğimiz ve markanın son koleksiyonlarından biri olan istikbal lauren köşe takımı olmak üzere, istikbal santa köşe takımı ve istikbal vals köşe takımı gibi bir çok yataklı ve bazalı ürün var. Ama bunlardan en güzeli alt resimde gördüğünüz istikbal troy köşe takımı olsa gerek.

Vizon-krem, bordo-krem ve su yeşili-krem olmak üzere üç farklı renk kombinasyonu ile satışa sunulan bu takımın normal fiyatı berjer koltuğu ile birlikte 5.857,00 TL. Fakat KDV indirimi ve İstikbal kampanyaları dahilinde bu rakam 4.706,00 Liraya kadar düşüyor.

Yataklı Köşe Takımı Bellona Modelleri

Ülkemizin lider mobilya markalarından Bellona’da da bir çok yataklı köşe takımı modeli var arkadaşlar. Bunlardan biri ve muhtemelen en tutulanı ise bellona erica köşe takımı olsa gerek. Su yeşili, petrol mavisi ve vizon renk alternatifleri ve yerden yüksek ayak yapısı ile son derece modern bir görünüme sahip olan takım baza ve yatak olma özelliğine sahipken, 1 adet berjer koltuklu takım fiyatı 6.815,00 TL olarak belirlenmiş. Tabi bu rakam Bellona kampanyaları dahilinde 4.996,00 Liraya kadar düşüyor.

Yataş Yataklı Köşe Koltuk Takımları

Modern tasarımları ile son yılların tutulan mobilya markaları arasında yer alan Yataş markası Enza Home’da yataklı köşe oturma grupları nadiren yer alsa da hakikaten işlevsel ve şık tasarımlara sahiler. Mesela o takımlardan biri de Toronto modeli. Sağ ve sol kol seçenekleri, yatak mekanizması ve sandıklı tasarımıyla da kullanışlı ve estetik bir tasarıma sahip olan bu takım fiyat olarak da son derece uygun. 6.900,00 TL fiyat etiketine sahip olan Toronto serisi şu sıralar %45 indirimli olarak 3.795,00 TL fiyatla sizleri Enza Home mağazalarında bekliyor.

Doğtaş Yataklı Köşe Takımları

Yataklı köşe takımı seçeneklerinin sınırlı olduğu markalardan biri de Doğtaş efendim. Markanın ürün gamına farklı ve modern tarzlarda bir çok ürün olmasına rağmen, yataklı ve bazalı alternatifler sınırlı sayıda. O sınırlı ürünlerden biri de Doğtaş’ın geçtiğimiz yıl vitrinlerine çıkardığı Matera serisi. Küçük dev olarak lanse edilen takım minimalist bir tarza sahip olmasına rağmen, hareket edebilen mekanizması sayesinde çift kişilik yatak olabiliyorken, aynı zamanda sandık fonksiyonuna da sahip. Üzerinde 5.071,00 TL fiyat etiketi taşıyan bu ürünü %30 indirimli olarak 3.550,00 TL fiyatla satın alabiliyorsunuz.

Kelebek Köşe Takımı Yataklı Modelleri

Kelebek köşe takımı ürün gamında da hem hoş, hem de yataklı modelle var. O modellerin en güzellerinden biri ise kelebek ilia köşe takımı arkadaşlar. Aranızda belki hatırlayanlar vardır. bu ürün bir kaç yıl önce kelebek mobilya vitrinlerine çıktığında kolçaklarında ki USB girişi nedeni ile hemen her kes tarafından beğenilmişti. Aynı zamanda yataklı ve sandıklı bir yapıya sahip olan İlia serisi köşe takımı normalde 7.283,00 TL fiyat etiketine sahip. Ancak bu rakam şu sıralar KDV indirimi ve Kelebek kampanyaları dahilinde 4.690,00 Liraya kadar düşmüş durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir