Yatak Örtüsü Özdilek Modelleri ve Fiyatları 2021 İnceleme

Özdilek Yeni Yatak Örtüsü Modelleri

Yatak odalarının dekorasyonunu tamamlayıp, tekstil dokunuşları ile bu dekorasyonlara biraz hareket katmak isteyen okurlarımız için yatak odası tekstil ürünlerini mercek altına almaya devam ediyoruz. Bu sayfamıza ise yatak örtüleri konuk oluyor. Yatak örtüsü markaları ve ev tekstili üreticilerinin ürünlerini bu yatak örtüsü fiyatları ve görselleri ile birlikte incelemeye alıyoruz. Hatırlarsanız daha önce Taç ve Karaca markaları yatak örtüsü taç ve yatak örtüsü karaca etiketleri ile sizlerle paylaşmıştık. Bu defa markamız Özdilek.

Özdilek Çift Kişilik Yatak Örtüleri Muhteşem

Yeni yıla birbirinden şahane ürünler ile merhaba diyen ülkemizin tekstil devi Özdilek yatak örtüsü ürün gamına da çok fazla yeni ürün ekledi. Bu ürünler arasında %100 pamuk yatak örtüsü modelleri de var elbette. Ancak bu ürünler hakikaten şahane ve mutlaka görülmeye değer nitelikteler. Elbetteki bizler burada bunların tamamını sizlerle buluşturamayız. Fakat paragraf aralarında sizler için seçtiğimiz çeşitli görsellerini ve tabii ki fiyatlarını bilgi ve beğenilerinize sunabiliriz.

Özdilek Tek Kişilik Yatak Örtüsü (Erkek) Modelleri ve Fiyatları

Örneğin hemen üst tarafta resmini gördüğünüz Premela tek kişilik yatak örtüsü. 180X240 cm ebatında olan ürünün, 50X70 cm yastık kılıfıda bulunuyor. %100 Microfiber kumaştan üretilen tek kişilik Premela yatak örtüsünün fiyatı ise 159,95 TL olarak belirlenmiş.

Genç Odası İçin Yatak Örtüsü (Kız)

Özellikle genç odaları için tek kişilik yatak örtüsü aramakta olan okurlarımıza tavsiye edebileceğimiz Style yatak örtüsü de tıpkı Pamela serisi gibi 180X240 cm ölçüleri ile vitrine çıkıyor. Ürünün fiyatı da 159,95 TL.

Özdilek Çift Kişilik Yatak Örtüsü Modelleri ve Fiyatları

Gelelim çift kişilik yatak örtüsü ürünlerine… Efendim yine hemen üst tarafta resmini gördüğünüz ve markanın en şık tasarımlarından biri olan Erguvan çift kişilik kordonlu yatak örtüsü 260×260 cm ebatında. 2 adet 50×70 cm yastık kılıfı ve 1 adette yine 50×70 cm kırlent ile birlikte satışa sunulurken, üzerinde 649,95 TL fiyat etiketi taşıyor. 

Gül desenlerine bayıldığımız Prime serisinde ise sadece 2 adet yastık kılıfı sunulmuş Ancak fiyatı oldukça makul, zira bu ürün 229,95 TL fiyat etiketi ile sizleri Özdilek mağazalarında bekliyor.  Alt resimde gördüğünüz Arlena serisi de tıpkı Pirime gibi 229,95 TL fiyat etiketine sahip arkadaşlar. 

Özdilek Kampanyalı Yatak Örtüleri ve Fiyatları

Özdilek yatak örtüsü ürün grubunda tabii ki kampanyalı ürünlerde mevcut arkadaşlar. Mesela 230X250 cm ebatında ki Sırma serisi yatak örtüleri şu sıralar 139,95 TL fiyatla, 240×250 cm ebatında ki Micro serisi yatak örtüleri ise 119,95 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. 

Tabi ki verdiğimiz bu fiyatlar belirli bir süre aralığında geçerli. Dolayısı ile bu fiyatlar ile bu ürünler hoşunuza gitti ise elinizi çabuk tutmanızı ve Özdilek Yatak Örtüsü Modelleri resmi kategorisini de linke tıklayarak uğramanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir