Yatak odasında koyu renkler

Yatak odası duvar renkleri 2014 yatak odası dekorasyon fikirleri en güzel yatak odası dekorasyonları görselleri yatak odamı nasıl dekore etmeliyim yatak odamı hangi renge boyasam ?..

Başlığı görünce bir çoğunuzun konuya tereddütle yaklaştığını tahmin ediyorum, zira yatak odası osun, salon olsun, oturma odası olsun, evin tüm genelinde koyu tonlar kullanmak hakikaten cesaret isteyen bir iş. Hele de ışık açısından fukara, az güneş alan bir evde yaşamak zorundaysak. Ancak her daim insanlara çekici gelen koyu tonlarda evlere özellikle yatak odalarına yakışmıyor değil hani. Yatak odanızın duvarlarında vamp kırmızısı, kül grisi, hâki yeşil, hatta mat siyah gibi renkleri düşünsenize, nasıl olurdu acaba ?..

İşte binbirdekor.com’un bu sayfasında, bu tür koyu renklere hasta olupta koyu tonların yarattığı karanlık hissinden tırsan takipçilerimizin kaygılarını gidermek adına, duvarları tamamen, kahve, siyah, gri, mavi ve kırmızı gibi tonlarla dekore edilmiş yatak odası dekorasyonlarından meydana gelen bir foto galeri oluşturduk. Buradaki görsellerden bir tanesi mutlaka hayalinizdeki yatak odası renkleri ile örtüşecektir. Bu arada foto galerimizdede göreceğiniz üzere karanlık korkusunun üzerine gitmek için tüm duvarlarınızı koyu tonlara boyamak yerine, kum beji veya kullandığınız renklerin çok açık tonları ile diğer duvarlarınızı kombine edebilirsiniz. Duvarlar ve dekorasyon güzel olduktan sonra kim korkar hain karanlıktan 🙂

KOYU RENKLİ YATAK ODASI DEKORASYONLARI GÖRSELLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir