Yatak Odası Duvar Dekorasyonunda Niş Uygulamaları

Yatak odalarını güzelleştirmek isteyen binbirdekor.com takipçileri için koltuğumuzun altında yepyeni fikirler ile huzurlarınıza gelmeye devam ediyoruz. Hatırlarsanız bir kaç gün önce televizyon izlemeden uyuyamayan, dolayısı ile yatak odasında televizyon bulunduran arkadaşlar için, “Yatak Odası TV Arkası Duvar Dekorasyon Örnekleri” bir makale yayınlamış, birbirindn güzel örnekleri ilham kaynağı olması açısından beğenilerine sunmuştuk. Sizde yatak odanızda TV izlemeden uyuyamıyorsanız ve bu makalemizi henüz okumadıysanız mutlaka göz atmanızı öneririz.

Gelelim şimdi ki konumuzda efendim Osmanlı, Roma ve Bizans ve daha bir çok geçmiş medeniyetin dekorasyon uygulamaları arasında yer alan duvar nişleri son yılların post modern dekorasyon anlayışları arasında yer alıyor. Modern mekanlarda sıklıkla tercih edilen bu uygulamalar bulundukları ortamda farklı bir atmosfer yaratıyorlar.

Özellikle yatak odalarında, karyola başı dekorasyonda kullanıldıklarında ortaya görülmeye değer şahane işler çıkıyor. Saten alçı, veya taş panel duvarlara sahip olabilirsiniz, ancak bu uygulamayı yatak odalarınızda uygulamanızı hararetle öneririz. Hele nişi son zamanlarda akla gelen hemen her yerde uygulanan led ışıklarla aydınlattığınızda, içini dekoratif objeler ile süslediğinizde dekroasyonunuzun boyutu tamamen değişiyor. Foto galerimizde gözlerinizi kamaştıracak ve sizlere ilham verecek bir kaç örnek sunuyoruz. Bu örnekleri incelediğinizde ne demek  istediğimizi daha iyi anlayacaksınız…

MUTLAKA GÖRMELİSİN !..   En Güzel Duvar Nişi Örnekleri

EN GÜZEL YATAK ODASI DUVAR NİŞİ UYGULAMA ÖRNEKLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Vintage Tarzı Fantastik Mobilya Tasarımları

Vintage Mobilya Nedir ? Önüne kattığı her şeyi bir çığ gibi, bir sel gibi alıp...

Kapat