Vitra ‘dan çok farklı Freedom serisi

Ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarından Eczacıbaşı ‘nın, Artema, Engers, Villeroy&Boch, Burgbad ve İntema Mutfak gibi elit markalarından biri olan Vitra, yıllardır şık tasarımlarının yanındaergonomik ürünleri ile de ülkemizin vazgeçilmez markalarından biri haline geldi. Daima kendini yenileyen firma, bazı konseptleri ile bizlere gelecekten ipuçlarıda vermeyi ihmal etmedi. Tıpkı, suyun akışkanlığından esinlen Freedom serisinde olduğu gibi…
Ayaklı lavabo, klozet, tezgah üstü lavabo ve asma klozetten oluşan Freedom serisi dünyaca ünlü İngiliz tasarımcı Ross Lovegrove imzası taşıyor.
Beyaz renkli armatürler, akan suyun sıcaklığını belirtmek üzere maviden kırmızıya renk değiştiren ışıklı mekanizmaya sahip. Suyun debi oranına göre değişen ışık yoğunluğu ile debi arttıkça ışık parlaklaşıyor. Isı ve debi ayarları 3 farklı kullanıcı için kaydedilebiliyor. Ayrıca özel “temizlik modu” sayesinde temizlik sırasında suyun akışı kesiliyor ve su tasarrufu sağlanıyor.
Kullanım alanı ihtiyacına göre geniş ya da dar çekmece seçenekleri sunan bu koleksiyonda parlak siyah ve parlak beyaz olmak üzere 2 farklı renk seçeneği bulunuyor. Maksimum işlevsellik sunan ve yalın kullanımlı çekmeceler yavaş kapanma özelliğine sahip. Vitra ‘nın Asimetrik. Canlı. İnanılmaz. olarak nitelediği Freedom serisini sizler için inceledik.

Freedom Kolon Ayaklı Lavabo 64 cm.

Freedom Tezgah Üzeri Lavabo

Freedom Kolon Ayaklı Lavabo 80 cm

Freedom Yerden Tek Klozet

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir