Uygun Fiyatlı TV Üniteleri 2021 Modelleri ile Aldora

Modern TV Ünite Modelleri 2021

İstikbal TV ünitesi ile Bellona TV ünitesi yeni modellerini daha önce ki sayfalarımızda incelemiştik. Ayrıca Doğtaş TV ünitesi ve Kelebek TV Ünitesi 2021 modelleri ve fiyatları hakkında sizleri bilgilendirdik. Elbette sadece ülkemizin lider mobilya markalarının ürünleri ile sınırlandırmadık kendimizi. Bunun yanında çok tutulan Ikea tv ünitesi modellerine göz attık. TV ünitesi gittigidiyor ve hepsiburada başlıkları altında İnternet mağazalarının son derece uygun fiyatlı tv üniteleri de konuk oldu sayfalarımıza. Ayrıca bu ürünleri, Alçıpan TV Ünitesi ile Kitaplıklı TV Ünitesi gibi tasarım yönleri ile de ele aldık.

Aldora TV Ünitesi Modelleri ve Fiyatları

Bu sayfamızda ise uygun fiyatlı mobilya denilince akla gelen markalarımızdan biri olan Aldora’nın 2021 TV ünitesi modellerini ele alıyoruz. Markanın yeni yılda vitrine çıkan 5 yeni ünite modelini, fiyat ve görselleri ile birlikte inceliyoruz. Dolayısı ile eğer şu sıralar yaşam alanlarınız için şık ve ucuz bir tv ünitesi almak niyetinde iseniz burada ki ürünlere mutlaka göz atmanızı öneririz.

Aldora İndigo TV Ünitesi

Doğal ahşabın son zamanların trendi mermer desenleri ile harmanlandığı İndigo tv ünitesi özel tasarım ayakları ve kulp detayları ile göz dolduruyor. Alt Ünite, Üst Kabin ve Üst Raf olmak üzere 3 parçadan meydana gelen ünite 1975 TL gibi bir fiyatla satışa sunuluyor. Dilerseniz bu ürünleri teker tekerde satın alabiliyorsunuz.

Aldora Ruby TV Ünitesi

Aldora TV ünitesi ürün gamı içerisinde en çok göze çarpan ürünlerden biri olan Ruby TV ünitesi şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Ünite kapaklarında ki şerit detayları, özel kulp ve konik ayak tasarımı ise ürene görsel zenginlik katıyor.  Alt Ünite, Üst Kabin ve Üst Raftan oluşan bu ünite ise 2.152,00 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Aldora Balance TV Ünitesi

Hiç şüphesiz sadece içerisinde bulunduğumuz 2021 yılına değil, önümüzde ki bir kaç yıla da damgasını vuracağını düşündüğümüz Balance serisi, farklı tasarıma sahip. Gri mermer ve doğal ahşap tonlarının bir araya getirildiği ünite de üst raf kitaplıklı alt ünite ise 3 parça şeklinde tasarlanmış. Üstelik fiyatı da piyasada ki rakiplerinin benzer ürünlerine göre oldukça uygun. Zira bu üniteyi 2.784,00 TL gibi bir fiyata satın alabiliyorsunuz.

Aldora Scroll TV Ünitesi

İlk başta devasa halka tasarımlı kulpları ile göz çarpan Scroll tv ünitesi, krem ve gri tonları ile vitrine çıkıyor. Fakat, üst raf ve alt ünite üst tablada kullanılan gri tonlarının tamamen mermer desenlerine sahip olduğunu hatırlatmakta fayda var. Bu şık ünitenin fiyatı ise 2.418,00 TL olarak belirlenmiş.

Aldora Falezia TV Ünitesi

Son yılların trend renklerinden antrasit ile meşe tonlarının kombinlendiği Falezia tv ünitesi ise asil görünümü ile ön plana çıkıyor. Özellikle ünitenin kendine has ayak tasarımı ve gold detayları ise tek kelime ile harika. Yine Alt Ünite, Üst Kabin ve Üst Raftan oluşan Falezia serisi 3.250,00 TL fiyat etiketine sahip.

2021 TV Ünitesi Kampanyaları ve Fiyatları ile Aldora

Elbette Aldora’nın TV Ünitesi ürün gamında sadece yukarıda gördüğünüz 5 ürün yok. Bizler sadece burada en güzellerini fiyatları ile birlikte beğenilerinize sunduk.Ancak hemen hatırlatalım, burada verdiğimiz fiyatlar zaman içerisinde değişiklik gösterebilir. Bu nedenle hem diğer Aldora ürünlerini de incelemek, hem de bu ürünlerin güncel fiyatlarını öğrenmek adına Aldora Duvar Üniteleri resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir