Ultra Lüks Alçıpan Asma Tavanlara İnanamayacaksınız !

Asma Tavan Modelleri Salon

Lüks asma tavan modellerine genelde, Dubai, Katar gibi zenginliği ile tanınan ülkelerde çok sık rastlıyoruz. Ha bir de Suudi Arabistan var. Bu ülkeler maddi anlamda devasa bir güce sahip olduklarından akla gelebilecek herşeyleri, evleri, arabaları, ofisleri ve otelleride olabildiğince lüks ve hatta lüksün ötesinde.

Bu durumun en bariz örneklerinden biri ise Dubai’deki 7 yıldızlı Burj Al Arab oteli. Otel şu an dünyanın en lüks oteli konumunda. Otelin bu şanını, ancak bir başka zengin Birleşmiş Arap Emirlikleri ülkelerinden birinde yapılacak yeni bir otel elinden alabilir.

Sanki bu zengin Arap Krallıkları lüks konusunda birbirleri ile tuhaf bir yarış içerisindeler. Hatta bazen bu yarışı abarttıkları, lüksün değil israfın ötesine geçtiklerine izlediğimiz haberlerde şahit oluyoruz.

“En Güzel Mutfak Asma Tavan Modelleri Sizleri BURADA Bekliyor !..” 

Oğullarının arabalarını altın kaplatan prensler, altın klozetten başka bir yere hacetini gideremeyen Arap Kralları falan 🙂  Dünyada bir çok Müslüman ülke açlıktan kırılırken Allah sonlarını hayır eder mi bu zengin ve Müslüman ülkelerin bilinmez.

KESİNLİKLE OKU !..   Banyolarını Yenileyenler İçin İlham Veren Dekorasyon Örnekleri

Herkesin parası kendine, biz gelelim konumuza. Muhtemelen bir yalı ve ya sarayınız yok, ancak şık bir asma tavan tasarımı için binbirdekor.com’un bu sayfasına uğradınız. Öncelikle hoş geldiniz sefa geldiniz. Tahminimiz doğru ise, yalı veya sarayınız yoksa bu sayfada aradığınızı bulamayacaksınız. Ancak ben yine de şu lüks tavan dekorasyonlarını görmek istiyorum diyorsanız buyurun foto galerimize.

Burada alçıpan malzeme ile yapılmış, birbirinden şahane, birbirinden lüks asma tavan dekorasyon örneklerini bir arada bulacaksınız. Muhtemelen buradaki alçıpan asma tavan modellerini emin olun başka hiç bir yerde görmediniz…

Koridor Asma Tavan Modelleri

Her zaman okurlarımızı foto galerimize davet ederken “ilham alabileceğiniz örnekler” derdik. Lüks bir eviniz yani saray ve yalınız yoksa bu defa burada göreceğiniz örneklerden ilham almayın demek geliyor insanın içinden. Haksız mıyım, bir apartman dairesine de bu ultra lüks tavanları yaptırırsak o Arap krallarından, prenslerinden ne farkımız kalır ki ?..

ULTRA LÜKS ALÇI TAVAN DEKORASYON ÖRNEKLERİ

Aramalar: modern asma tavan modelleri asma tavan modelleri 2018 salon asma tavan modelleri 2018 oturma odası asma tavan modelleri 2018 evim şahane asma tavan modelleri  

KESİNLİKLE OKU !..   Ev Sineması Dekorasyon Örnekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Moda TV Arkası Duvar Kağıdı Modelleri

TV Arkası duvar kağıdı ve duvar dekorasyon olgusu ilk zaman ki kısır döngüden kurtulmuş gibi...

Kapat