Ukrayna’dan ultramodern daire dekorasyonu

En güzel ev dekorasyonu örnekleri Avrupadan dekorasyon fikirleri en güzel yatak odası dekorasyonları modern salon dekorasyonu resimleri tavsiyeleri…

Bizleri sıkı takip edenler birler, zaman zaman Avrupa ve Amerika’dan ev dekorasyonu fikirlerine ve örneklerine göz atıyoruz sayfalarımızda. İskandinav ülkelerine uzanıp soğuk ülkelerin sımsıcak dekorasyon uygulamalarından örnekler sunuyoruz.  Genellikle de sizler tarafından ilgi ile okunuyor bu yayınlar. Dolayısı ile bizlerde bu ilginize mazhar olacak örnekler bulmaya devam ediyoruz.

Bu sayfamızda yine soğuk bir ülkeden Ukrayna ‘dan oldukça modern, pürüzsüz, net bir dekorasyon örneği ile huzurlarınızdayız.  Ukraynalı tasarımcı Vitaly Yurov tarafından tasarlanan bu farklı daire, yatak odası, salonu, yemek odası, çocuk odası banyosu ve mutfağı ile adeta modern bir sanat eserini andırıyor. İlk bakışta geniş bir boşluk hissi vermesine rağmen, mobilyalar ve tasarımdaki çok ince ayrıntılar bu sofistik ortama bir anda ısınmanızı sağlıyor. Bu durumun oluşmasında mekanın duvarlarında hem geleneksel hemde beton görünümlü duvar kaplamaları gibi modern uygulamaların rolü ise yadsınamaz. Dairede en çok dikkat çeken öğeler ise hiç şüphesiz, cam kaplama bir alan içerisindeki özgün şömine çalışması ile yemek masasındaki sandalyelerin ilginç tasarımları olsa gerek.

Ben Vitaly Yurov’un çalışmasına bayıldım arkadaşlar, zaman içerisinde bu tasarımcının daha muhteşem işlerinede yer vereceğim, ancak şimdi yukarda bahsi geçen ultramodern daire dekorasyonu çalışmasını beğeninize sunmak istiyorum.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir