Ukrayna’dan Çarpıcı Bir Apartman Dairesi

Yurt Dışından Daire Dekorasyonları

Ev dizayn ve ev dekorasyonu konusunda ülkemizin en eski ve en önemli Ev Dekorasyon Siteleri arasında yer alan binbirdekor.com, özellikle Pratik Ev Dekorasyon Fikirleri ve Ev Dekoru Kendin Yap konularında Yabancı ev dekorasyon siteleri ve hatta Ev Aksesuar siteleri ile yarışırken, özellikle Salon dekorasyonu ve Mutfak Dekorasyonu konusunda binlerce insanın beğenisine mazhar oluyor. Yeni nesil ev dekorasyonu ve en yeni mobilya modelleri konusunda hızlı bir şekilde güncellenen sitemiz sizlere Avrupa’dan ve Amerika’dan ilham alabileceğiniz örnekleri de sunmaya devam ediyor.

Ukrayna’da Yaşam

Bu sayfada olan okurlarımızın bir çoğu muhtemelen Ukrayna oturum izni almak için Google’da Ukrayna ev fiyatları 2020 yada Ukrayna Sahibinden Ev gibi veya Ukrayna parası gibi çeşitli ticari aramalar yapıyorlardı. Kimileri ekonomik anlamda ülkemizden çok çok zayıf bu ülkede yeni bir yaşam kurmayı planlarken, kimileri de yatırım amaçlı Ukrayna’da ev almak düşüncesinde olabilirler. Fakat hemen belirtmek isteriz ki bu sayfada sadece özel bir Ukrayna apartman dairesinden bir örnek sunuyoruz.

Ukrayna da Ev Dekorasyonu

Evet bu sayfamızda dekorasyon adına ne Avrupa’ya ne de Amerika’ya gidiyoruz. Son 20 yılda artık iyice Avrupalılaşan eski doğu bloğu yada SSCB ülkelerinden Ukraynayı ziyaret ediyoruz. Farklı ve modern ev dekorasyon örnekleri arayan takipçilerimiz için bu ülkeden başlıkta da vurguladığımız gibi çok çarpıcı ve son derece Cool bir apartman dairesi dekorasyonunu beğeni ve bilgilerinize sunuyoruz.

Postmodern Apartman Dairesi Dekorasyonu

Ukrayna’daki bu güzel apartman dairesi son zamanlarda gördüğümüz en farklı ve en çarpıcı dekorasyon örneklerinden birine sahip yoksa neden bu sayfamıza yerleştirelim ki 🙂 Efendim her ne kadar küçücük bir ülke de olsa yukarıda da bahsettiğimiz gibi artık tamamen Avrupalılaşan bu ülkede modern tasarım stüdyoları son derece değişik ev dekorasyonlarına imza atıyorlar.

Ukrayna’da Garip Bir Apartman Dairesi

Mesela şimdi inceleyeceğimiz Kiev’de bulunan mimari stüdyo 2B Grubu tarafından tasarlanan daire, bir çok otorite tarafından çok beğenilmiş ve Avrupa ülkelerinde övgü dolu makaleler ile tanıtılmış. Kısacası bu dekorasyon stüdyosu sadece şahane ve postmodern bir daire dekorasyonuna imza atmakla kalmamış, küçücük ve ekonomisi son derece bozuk ülkelerinin de süper bir tanıtımını yapmış. Peki bu daire de neler var, nasıl olmuşta o kocaman Avrupalı otoritelerin dikkatini çekmeyi başarmış ?..

Yurt Dışından Modern Dekorasyon Örnekleri

Bizlerde bu dairenin dekorasyonuna bayıldık açıkçası. İlginç duvar renkleri ve süslemeleri ile bu duvarlarla birebir örtüşen fantastik mobilyaları ve oldukça ince düşünülmüş şömine, TV Ünitesi ve şaraplık gibi argümanlar ile kusursuz dekorasyon örneklerinden biri. Daha fazla detayı ise hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde sizlerle paylaşıyoruz. Beğenirsiniz yada beğenmezsiniz yorumlarınızı bizlere en alttaki yorum bölümünden gönderebilir, fikirlerinizi ifade edebilirsiniz. Ancak şimdi bu güzel apartman dairesinden fotoğraf kareleri ile sizleri baş başa bırakalım.

Apartman Dairesi Dekorasyon Örnekleri Ukrayna

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir