Ucuz Yer Döşeme Fikirleri PVC Zemin Kaplamaları 2021

Ucuz Yer Döşeme Malzemeleri

Zemin dekorasyonu yada tam anlamı ile yer döşeme fikirleri hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz. Yer döşeme çeşitleri isimleri hakkında farklı fikir ve örnekler veriyoruz. Bu bağlamda daha önce marley, halı yada parke gibi konularda çeşitli makaleler yayımlamıştık. Bu sayfamızda ise kötü görünen zeminini, amiyane tabirle ucuz yolla, hem dekoratif, hem de kullanışlı bir şeklide kapatmak isteyen okurlarımız için harika bir seçenek olan Kauçuk Zemin Kaplama yada diğer bilinen adı ile PVC yer döşemesi modellerine göz atıyoruz. Epoksi Zemin Kaplama modellerine çok benzeyen ama daha uygun fiyatlara mal edebileceğiniz PVC Zemin Kaplama çeşitleri ve PVC Zemin Kaplama Fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz…

PVC Zemin Döşeme

Bir zamanlar zeminlerimiz seramikler hatta daha eski binalarda karolar ile kaplanıyordu. Aradan geçen yıllar bu demode zemin döşemelerini tarihin karanlık sayfalarına gömerken laminat parkeler hayatımıza girdi.Hem dekoratif, hem de işlevseldiler zira özellikle ısı ve ses yalıtımı konusunda oldukça iyiydiler. Fakat her yeni çıkan ürün gibi fiyat olarak bir çok insanın bütçesini aşıyorlardı.

Pvc Zemin Kaplama Nasıl Yapılır ?

İnsanlar laminat parkelerin hayatımıza girdiği ilk dönemlerde bu uygulamanın yapıldığı zeminlere gıpta ile bakarken, evlerini bu parkeler ile kaplatmak için yanıp tutuşurken ve fakat paraları bu parkeleri yaptırmaya bir türlü yetmezken bir anda karşılarına Serfloor markası altında PVC zemin döşemeleri çıktı.

Serfloor PVC Parke Kaplama

Tıpkı o hayallerini kurdukları laminat pare görünümü veren, ancak hem maliyet olarak daha uygun, hemde kısa zamanda döşenebilen bu yeni mucizeyi insanlar bir anda deli gibi evlerine döşettirmeye başladı. Laminat parkelere çuvalla para dökmek yerine çok az paralara bu döşemeleri yaptırmak hem parke zevkini, hem de arzulanan ısı yalıtımını sağlıyordu çünkü…

PVC Zemin Kaplama Metrekare Fiyatları

Tabi bu malzemeye olan talep bir anda devasa bir pazar oluşturdu. Ortaya irili ufaklı bir çok firma, hatta merdiven altı üretimler bile çıkarken, Serfloor gibi markalar kaliteyi düşürmek bir yana yepyeni tasarımlar ile çıktı karşımıza.

PVC Zemin Desenleri

Bilindik parke desenlerini, tüketici ihtiyaçlarına göre, meşe,huş, ceviz gibi yeni ağaç renkleri ile güncelleyen marka sadece ağaç renkleri ile yetinmek yerine daha farklı renkleri ve ağaç desenlerinin dışında daha modern desenleri de PVC zemin dekorasyonlarına entegre etmeyi denedi ve ortaya harika şeyler çıkardı.

PVC Zemin Kaplama Fiyatları

Sayfa başında paragraf aralarında gördüğünüz görseller bu değişik denemelerden sadece bir kaçı arkadaşlar. Markanın ürün gamında daha farklı bir çok model var. Eğer ucuz yer döşemesi istiyorsanız bu modellere de göz atmanız da fayda var.Bunun için Serfloor resmi sayfasını buradan tıklayarak sayfaya giriş yapmanız yeterli olacaktır.

2 Yorum “Ucuz Yer Döşeme Fikirleri PVC Zemin Kaplamaları 2021”

  1. Merhaba

    Biz Irakta pvc yer döşemesini satan bir mağazayız tesadüfen sizin sitenize rastladım biz türkiyeden büyük miktarda ev tipi pvc yer döşemesi ahşap renkli satınalmak istiyoruz yaklaşık 12000 metre kare acaba bize ürünlerinizin fiyat ve modelleri hakkında bilgi verebilirmisiniz?

    1. Merhaba bizler maalesef ürün satışı yapmıyoruz. Burada gördüğünüz görseller tamamen sizleri bilgilendirmek amacı ile yerleştirilmiştir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir