Ucuz Koltuk Takımları ve Fiyatları 2021 Kilim Mobilya Bahar

2021 Oturma Grubu Modelleri ile Kilim Mobilya

Siz değerli okurlarımızın salonları ve oturma odaları için, hem şık, hem gösterişli, hemde bütçelerinizi sarsmayacak ucuz koltuk takımları bulmak adına araştırmalarımıza devam ediyor, mobilya markalarının ürünleri ile koltuk takımı kampanya ve indirimlerine göz atıyoruz. Bu bağlamda daha önce bellona koltuk takımı ve doğtaş koltuk takımı modelleri ve fiyatları sayfalarımıza konuk olmuştu. Tabi bu araştırmamız sadece markaların ürünleri ile sınırlı kalmamakla birlikte spor koltuk takımları ve chester koltuk takımı modelleri gibi detaylara da iniyoruz. (Linklere tıklayarak bu konularımızı da inceleyebilirsiniz.)

Kilim Mobilya Oturma Grupları 2021

Bu sayfamızda ise yine geçtiğimiz günlerde kilim mobilya köşe takımları ve kilim mobilya salon takımı ve fiyatları gibi başlıklar ile diğer ürünlerine göz attığımız Kilim Mobilya’nın yeni bir oturma grubunu sizlerle tanıştırmak niyetindeyiz. Dolayısı ile şu sıralar hem güzel, hem kullanışlı, hem de kilim mobilya kampanyaları dahilinde olduğu için son derece uygun fiyatlı bir oturma grubu satın almak istiyorsanız bu takıma mutlaka göz atmanızı öneririz.

Oturma Odası İçin Modern Koltuk Takımları

Kilim  Mobilya yılın bu son aylarında ürün gamına eklediği oturma grupları dikkatleri üzerinde toplarken, özellikle bir kaç ürün, hem kullanışlı, hem de şık tasarımı ile diğerlerin hemen ayrılıyor. İşte o kopup da gelen ürünlerden biri de oturma odalarınıza çok yakışacağını düşündüğümüz Bahar serisi oturma grubu…

Kilim Mobilya Bahar Oturma Odası Takımı

Bahar oturma gurubu bir oturma odası takımının olmazsa olmazlarından biri olan yatak olma özelliği ile aniden çıka gelen yatılı misafirler için konforlu bir yatağa dönüşebiliyor. Ayrıca yerden yüksek konik ayak yapısı takıma modern bir gürünüm kazandırırken, temizliği de kolaylaştırıyor. Takımda kullanılan örme kumaş ise ürü uzun yıllar boyunca kullanmanıza olamak sağlıyor.

Trend Döşemelik Kumaş Renkleri Bahar Serisinde

Bahar oturma grubunun en güzel özelliklerinden biri ise zengin renk alternatifinin bulunması. Bu durum istediğiniz renk kombinasyonunu elde etmeniz adına elinizi inanılmaz bir şekilde güçlendiriyor. Üstelik bu renkler son derece trend döşemelik kumaş renklerinden oluşuyor.

Kilim Mobilya Oturma Grubu Fiyatları Bahar

Gelelim merakla beklenilen ürünün fiyat açılamasına. Efendim Bahar serisi oturma grubu iki adet üçlü koltuk, bir adette berjerden meydana geliyor. Bu alternatifin Kilim Mobilya Liste Fiyatı normalde 4.169,00 TL. Fakat Kilim Mobilya indirim ve kampanyaları dahilinde bu rakam 3.654,00 Liraya kadar düşüyor. Eğer bu takıma bir berjer koltuk daha eklemek isterseniz de cebinizden çıkacak para 4.490,00 TL olarak görünüyor. Ayrıca hemen hatırlatmak isteriz ki ürünü peşin fiyatına 6 taksitle satın alma imkanı da sunulmuş.

Kilim Mobilya Kampanyalarını Kaçırmayın !..

Tabii burada verdiğimiz fiyatlar belirli bir süre için kampanya dahilinde geçerli. Dolayısı ile hem bu son derece uygun fiyatları kaçırmamak, hem de Bahar koltuk takımının daha detaylı görsellerini incelemek adına Kilim Mobilya Koltuk Takımları resmi sayfasını da linke tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir