TV Ünitesi Gittigidiyor da Çok Ucuz Kaçırmayın

2021 Televizyon Ünitesi Modelleri

Oturma odaları yada salonları için şık ve kullanışlı aynı zamanda ucuz tv üniteleri arayan okurlarımız için piyasa araştırması yapmaya devam ediyoruz. Bu güne değin özel tasarım tv ünitesi modelleri de dahil olmak üzere bir çok mobilya markasının ürün gamında yer alan tv ünitesi tasarımlarını da fiyatları ve görselleri ile birlikte detaylı olarak inceledik. Örneğin son olarak Tv Ünitesi Koçtaş ve IKEA tv ünitesi modelleri ile başlığı altında yapı market ürünlerine göz attık. Öncesinde ise Bellona Tv Ünitesi ve İstikbal Tv Ünitesi modelleri sayfalarımıza konuk oldular.

Gittigidiyor Televizyon Ünitesi Fiyatları

Son zamanlarda ise sizlerden de gelen talepler üzerine e-ticaret sitelerinin ürünlerine göz atıyoruz. Mesela geçtiğimiz günlerde Tv Ünitesi Trendyol ile Tv Ünitesi Vivense markalarının ürünlerine göz atmıştık. Bu sayfamızda ise başlıktan da anlayacağınız üzere ülkemizin en büyük alış veriş sitelerinden biri olan Gittigidiyor.com’un TV ünitesi kategorisinden sizler için seçtiğimiz modern, şık ve elbette en uygun fiyatlı ürünleri burada fiyat ve görselleri ile bilgi ve beğenilerinize sunuyoruz.

GittiGidiyor TV Ünitesi MDF Modelleri

Ucuz deyince insanların aklına hemen tuhaf şeyler geliyor, ucuz mal kaliteli olmaz gibi kesin bir ön yargı var ve genel olarak da doğru. Ancak Gittigidiyor.com’da yer alan ürünlerin hem ucuz hem de tamamen en sağlam mobilya malzemelerinden olan MDF ile üretilmiş son derece kaliteli modelleri de var. Mesela hemen üst tarafta resmini gördüğünüz Decoraktiv Eko 5 MDF Std TV Ünitesi gibi. Naturel ceviz, Parlak Beyaz ve siyah renk seçenekleri satışa sunulan bu ürün 180 cm genişliğe sahip alt ve üst üniteden meydana geliyor. Alt ünite yüksekliği 40 cm, üst ünite yüksekliği ise 35 cm. Bu ürün şu sıralar indirimli olarak 1.059,90 TL yerine 815,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Bu arada unutmadan resimde gördüğünüz 2 adet raf da hediye.

Ahşap TV Ünitesi Gittigidiyor Modelleri

Son yıllarda, çam, meşe yada ceviz gibi doğal ahşap renkleri pek bir moda ve tv ünitelerinde de trend haline geldi. Bu tarzda tasarlanan binlerce ürün bulabilirsiniz. Örneğin yukarıda resmini gördüğünüz Milano TV Ünitesi gibi. Bu ünitede şu sıralar Gittigidiyor indirimlerine dahil ve 180 cm genişlik, 29,5 cm derinlik ve 52 cm yükseklik ebatlarına sahip olan Milano TV ünitesinin fiyatı da 499,90 Liradan 399,90 Liraya çekilmiş durumda.

Tv Ünitesi Kitaplıklı Modeller

Kitaplıklı tv ünitesi düşünen okurlarımız için güz bir alternatif olan Yurupa Vintage Serisi Kitaplıklı TV ünitesi de tıpkı Milano tv ünitesi gibi modern ve minimalist bir tasarıma sahip. Üstelik 208 cm genişlik, 34 cm derinlik ve 180 cm yükseklik ölçülerinde ki bu ünite 1.165,89 TL yerine indirimli olarak 792,81 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Lükens Ayaklı Tv Ünitesi Tasarımları

Dekorasyonda ahşap renkleri gibi doğallığı ile kendine hayran bırakan mermer desenleri de bildiğiniz üzere şu sıralar çok trend. TV ünitelerinde de bu desenlere rastlıyoruz. Mesela üstte resmini gördüğünüz Vals Tv Ünitesi gibi. Gittigidiyor’un mermer desenli tv ünitesi modelleri arasında en çok tercih edilen bu ürün siyah mermer desenleri ve lüks tasarımı ile özellikle salonlar için ideal bir seçim olarak görünürken, 180 cm genişlik, 29,5 cm derinlik ve 45 cm yükseklik ebatlarında. Ürünün normal fiyatı ise 699,00 TL ancak indirimli olarak sadece 519,90 TL fiyatla satışta.

Gittigidiyor İndirimlerini Kaçırmayın !..

Bu sayfamızda sizler için Gittigidiyordan seçtiğimiz en güzel bir kaç ürünü paylaştık. Ancak bu alış veriş sitesinde daha yüzlerce çeşit ünite var. Ayrıca hemen hatırlatmak isteriz ki burada verdiğimiz fiyatlar çok kısa süreler için geçerli. Dolayısı ile hem daha fazla ürüne göz atmak, hem de bu ürünlerin güncel fiyatları ve taksit seçenekleri için bilgi almak adına Gittigidiyor.com Televizyon Ünitesi kategorisini de linki tıklayarak ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir