TV Arkası Dekorasyon Önerileri

Tv Arkası Duvar Dekorasyonu Fikirleri

TV arkası dekorasyonlarını zenginleştirmek isteyen okurlarımız için fikirler sunmaya devam ediyoruz. Daha önceleri tv unitesi nasil dekore edilir sorularınıza yanıt vermek adına, tv arkası boya modelleri içerisinden tv arkası desenli boya ve tv ünite arkası duvar boyası gibi başlıkları sizlerle paylaşmış, tv arkası pano modellerinden örnekler sunmuştuk.

Ayrıca taş duvar ünite modelleri ve doğal taş kaplama tv üniteleri gibi konuları da dekorasyonda doğallıktan hoşlanan okurlarımızın da beğenilerine sunmuştuk. Bu sayfamızda ise yine yepyeni ve çok farklı tv arkası dekorasyon örnekleri ile huzurlarınızdayız…

TV ARKASI EN GÜZEL DUVAR KAĞITLARINI İNCELEYİN !.. 

Salon TV Ünitesi Dekorasyon

LCD televizyonların hayatımıza girmesi ile birlikte ev dekorasyonlarında yada salon dekorasyonlarında farklı rüzgarlar esmeye başladı arkadaşlar. Bu eskiye nazaran, incecik ve daha dekoratif teknoloji harikaları net görüntülerinin yanında ev dekorasyonlarına da katkı sağladılar.

Bu televizyonların ardından ilk olarak modern tv üniteleri ile tanıştı salonlarımız, yaşam alanlarımız. Bir anda salonlarımızın, oturma odalarımızın atmosferleri değişiverdi. Ancak yeni ufukları merak eden insanoğlu sadece bu modern tv standları ile kalmayacaktı, daha farklı, daha çarpıcı, daha etkileyici fikirlere ihtiyaç vardı.

TV Arkası Taş Duvar Kaplama

İlk olarak taş duvar dekorasyonunu denedik yalın bir tv standının arkasında, modern ve antiği bir arada harmanladık. Fikir tutmuş, ortaya harika bir şey çıkmıştı. Ancak bir duvarda olsa meşakkatli bir işti taş döşemek.

Dolayısı ile orjinalden yapaya doğru hızlı bir akım başladı ve taş desenli duvar kağıtları tv arkası dekorasyonunda trend oluverdi.

Ancak durmaya niyetimiz yoktu ve bu defa taş desenli duvar kağıtlarına 3. boyutu ekledik ve taş desenli 3 boyutlu duvar kağıtları yerlerini aldılar televizyonlarımızın arkasında.

TV Arkası 3 Boyutlu Duvar Kağıtları

Şimdi binlerce insan TV arkası duvar dekorasyonunda çeşitli yöntemler deniyor veya araştırıyor. Bu sayfada olduğunuza göre sizde bu binlerce insandan birisiniz sanırım.

Hayalini kurduğunuz, bir tv arkası dekorasyonu için bizlerde çok araştırmalar yaptık ve siz değerli okurlarımıza çeşitli örnekler ve tv arkası dekorasyon tüyoları vermeye karar verdik…

Yeni Moda TV Arkası Duvar Kağıdı Modelleri

Dolayısı ile her zaman olduğu gibi binbirdekor.com’un bu sayfasında sizlere ilham kaynağı olabilecek birbirinden şahane TV arkası duvar dekorasyon örneklerinden oluşan bir görsel şölen hazırladık, umarım sizlere yardımcı olur arkadaşlar…

TV ARKASI DUVAR DEKORASYON ÖRNEKLERİ FOTO GALERİ

One Reply to “TV Arkası Dekorasyon Önerileri”

  1. roje Dekorasyon
    inşaat iç dekarasyon ustasıyım 10 seneden beri bu işle meşgulum yurtdışı deneyimli büyük firmalarla çalışmış türkiyenin bir çok yerinde bir çok firmalarıyla imza atmış iş teslimatını zamanında teslim eden başarılara imza atmış bulunmaktayız. dzayn proje iç dekarasyon da bulunan iş hareketlerimiz bolme duvar, asma tavan, detay gavan, metal tavan, taş yönü tavan, kaynaklı tavan, kalvanisli tavan, gergi tavan, gizli ledli tavanlar, kübbe tavanları, italyan duvar kağıtları, italyan boya, alçı, iç ahşap dekarasyonu, fayans yapımı, mermer yapımı, dış cehpe montalama alamimyum dış cehpe montalama, temel proje çizimleri, elektirik tesisatı su tesisatı, tüm inşaat taadilat ve tamirhat işlerinizde yapılan sözleşme gereğince gününde teslim edilir……DELFİN DİZAYN DEKARASYON
    İLETİŞİM: 053325333632

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir