The İstanbul Residance hakkında herşey

The İstanbul recsdence nerede daire fiyatları resimleri kat planları konut metrekareleri sosyal imkanları…

Bazen  Bir  Rüya Görmek İçin Uyanmak Gerekir ” sloganı ile 2012 Haziran’da temelleri atılan The İstanbul Residence, mimar Gökhan Avcıoğlu imzalı oldukça farklı ve sofistik bir mimariye sahip 20 katlı 2 bloktan meydana geliyor. YDA Group ve Kurtuluş İnşaat ortaklığı ile Zeytinburnu-Veliefendi‘de yükselen The İstanbul Residence 30 Aralık 2014’te tamamlanacak.

8 bin metrekare arsa üzerine kurulan, 351 Konut ve 11 ticari birimden oluşan The İstanbul Residence’ta 1+0 evler 41-58 metrekare, 1+1 evler 63-109 metrekare, 2+1 evler ise 99-131 metrekare şeklinde tasarlandı.

The İstanbul Residence’ın sosyal donatıları arasında; bellboy hizmeti, vale parking hizmeti, açık-kapalı havuz, fitness center, kuru temizleme hizmeti, kuaför hizmeti, oda servisi, lounge hizmeti, concierge hizmeti ve reception hizmeti mevcut.

The İstanbul Residence şehir içi ulaşımda da büyük kolaylık sağlıyor. Metro, tramvay, deniz otobüsü, metrobüs gibi toplu taşıma araçlarına olan yakınlığı ile şehir içi ulaşımda avantaj sağlayan The İstanbul Residence, Bakırköy ve sahil yoluna 1 kilometre, Merter’e 2 kilometre, Topkapı’ya 4 kilometre, Atatürk Havalimanı’na ise 8 kilometre mesafede yer alıyor.

The İstanbul Residence’tan Konut sahibi olmak isteyenler için yüzde 25’i peşin geri kalan yüzde 75’i için 36 aya kadar vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

1+0 konutların fiyatları 220 bin lira ile 450 bin lira arasında, 1+1 konutların fiyatları 301 bin lira ile 580 bin lira arasında, 2+1 konutların fiyatları 450 bin lira ile 816 bin lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

The İstanbul Residence Kat Planları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir