Tezgah Arası Fayans Modelleri Ebatları Fiyatları 2021

Mutfak Fayans Modelleri 2021

Mutfak dekorasyonunu yenileyen dolayısı ile mutfak fayans ve seramiklerini de değiştirmek durumunda kalan okurlarımız için seramik markaları ve üreticilerinin ürünlerine göz atmaya devam ediyoruz. Özellikle En kullanışlı tezgah arası ürünlerini bulmak adına, Mutfak Tezgah Arası granit Modelleri de dahil olmak üzere bir çok farklı ürüne göz atıyoruz. Bu sayfamızda da başlıktan da anlayacağınız üzere yine mutfak dolaplarının üst dolap ile mutfak tezgahı arasında kalan kısmı olan ve “tezgah arası” olarak adlandırılan alan için çeşitli markaların mutfak koleksiyonlarından en güzel seramik modellerini, ebatları ve fiyat bilgileri ile birlikte sizler için detaylı olarak incelemeye alıyor, görselleri ile birlikte sizlere fikir vermek adına beğenilerinize sunuyoruz.

2021 Mutfak Tezgah Arası Fayans Modelleri

Ülkemizin en ünlü seramik üreticileri 2021 yılında mutfak ürün gamlarına son derece şık ve kaliteli ürünler eklediler. Başta Çanakkale Seramik ve Kütahya Seramik olmak üzere son derece şaşırtıcı ve detaylı bu ürünler mutfağınızın kontrastını tamamen değiştirecek nitelikte Dolayısı ile mutfağınız için henüz bir fayans-seramik olayına girmediyseniz, sonradan pişman olmamak adına burada ki modellere mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Kütahya Seramik Tezgah Arası Fayans Modelleri ve Fiyatları

Ülkemizin lider seramik üreticilerinden Kütahya Seramik 2021 yılı koleksiyonunda hakikaten görülmeye değer nitelikte ürünler var. O ürünlerden biri de Riga serisi efendim. Siyah ve beyaz gibi iki muhteşem rengin göz kamaştırıcı bir şekilde geometrik çizgilerle bir araya geldiği Riga serisi rölyefli parlak dokusu ile de göz kamaştırıyor. 30*60 Tezgah Arası Fayans olan bu ürünün kutu (1,26 m²) fiyatı ise 145,00 TL olarak belirlenmiş.

Çanakkale Seramik Tezgah Arası Fayans Modelleri ve Fiyatları

Yeni yılda seramik karo ürün gamına muhteşem seriler ekleyen Çanakkale Seramik’te de harika bir mutfak koleksiyonu var. Markanın, modern stilde oluşturulmuş, 10X30cm ebatlarında, beyaz, siyah, krem ve gri renk seçeneklerine sahip, parlak yüzeyli Avenue serisi özellikle modern mutfaklar için ideal bir seçim olarak görünüyor. Bu ürünün kutu fiyatı ise (0,9 m²) 85,00 TL olarak görünüyor.

Yurtbay Seramik Tezgah Arası Fayans Modelleri ve Fiyatları

Yurtbay seramik her zaman farklı tarzları ile dikkat çeken bir üretici olmuştur, mutfak seramik ve fayanslarında da yine farklı ve ilginç tasarımlarını gördüğümüz markanın çini desenli fakat modern bir tarza sahip olan Esperanza serisi de mutfaklarında köklü bir değişiklik isteyenlere tavsiye edeceğimiz bir model. 30X60 cm ebatlarında ki bu koleksiyonda ise iki multi parlak ve siyah parlak üzere iki farklı kontrast seçeneği sunulmuş. Ürünün 1,26 m² ebatına karşılık gelen kutu fiyatı ise 65,00 TL.

Bien Seramik Tezgah Arası Fayans Modelleri ve Fiyatları

Mutfak dekorasyonunda fark yaratmak isteyenler için farklı tarzlara sahip bir diğer seramik üreticisi ise Bien efendim. Özellikle, özgün dokusu ve açık-koyu tonlarının kendi içerisindeki uyumu ile dikkat çeken Luna serisi retro tasarımı ile damaklarda nostaljik bir tat bırakırken, uygulandığı mekanlara da hareket katıyor. 30X60 cm ebatlarında ki ürünü satın almak isterseniz metrekare başına ödeyeceğiniz fiyat ise 65,00 TL.

Graniser Tezgah Arası Fayans Modelleri ve Fiyatları

Tezgah arası fayanslarında çini desenleri oldukça moda. O desenleri, Gorbo, Basel ve Ella gibi bir kaç koleksiyonunda birden kullanan Graniser Ascot koleksiyonunda ise çini desenlerine farklı bir boyut getirmiş. Zamansız bir şıklığa sahip olan 30X60 cm ebatında ki bu karoların fiyatı ise 80,00 TL olarak belirlenmiş.

1 Yorum “Tezgah Arası Fayans Modelleri Ebatları Fiyatları 2021”

  1. Bunlar gerçekten çok şık. Özellikle desenli fayanslar harika ama mutfakta kullanmak biraz cesaret istiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir