Teleset yatak odası modelleri 2013 (Solore)

Teleset yatak odası modelleri fiyatları resimleri çeşitleri örnekleri…

En eski modüler mobilya üreticilerimizden olan Teleset her zaman olduğu gibi sessiz sedasız, reklamsız duyurusuz koleksiyonlarını güncelledi. Özellikle yatak odası koleksiyonu bu yılbaşında aileye katılan yeni ürünlerle zaten epeyce genişlemişti ve Teleset bu koleksiyona yepyeni ve birbirinden şık seriler ekledi. Bizlerde binbirdekor.com olarak Teleset ‘in bu yeni serilerinden biri olan ve “Yeni Bir Hayat”  gibi çarpıcı bir slogan ile müşterilerinin beğenisine sunduğu Solore yatak odası takımını görselleri, fiyatları ve taksit seçenekleri ile birlikte detaylı bir şekilde incelemeye karar verdik.

Solere Yatak Odası setinin yaratılış amacı lüks ve erişilebilirlik çizgilerini birleştirmesinde yatıyor. Yeni bir hayata başlarken veya hayat yolunda ilk adımlarının atarken, yolculuğunuzu kolaylaştıracak bir set Solere.

Teleset Cevizi rengiyle üretilen set, dayanıklı ve güçlü duruşunun yanında alışılagelmiş Teleset konforunu da beraberinde getiriyor.

Metal kulpları ve kaliteli işçiliğiyle dikkat çeken set karyolayla beraber, şifonyer ayna takımı, komidin ve sürgülü dolap oluşturuyor. Seyyar raf, pantolonluk gibi gereçlerle doldurulan dolapta, evinizde aradığınız düzeni sağlamanız için gereken her element hazır bulunuyor.

MUTLAKA GÖRMELİSİN !..   Kilim Mobilya'dan 2016 Seyhan Yatak Odası

Solore Yatak Odası Taksit ve Fiyat Listesi

 

1 Yorum “Teleset yatak odası modelleri 2013 (Solore)”

  1. merhaba,, görüş olarak değil fakat iletişim kutunuza ulaşamadığım için buradan yazmak durumunda kaldım.. sorum şu olacak; kendı çizim yatak odası ve diğer oda tasarımlarını sizinle paylaştığımız takdirde üretim ve montajını yapabiliyormusunuz? tarafıma (mail ile) bilgilendirme yapmanızı rica ediyorum..
    iyi çalışmlaar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Vanucci hazır mutfak modelleri (Zircone)

Hazır mutfak modelleri örnekleri resimleri vanucci mutfak çeşitleri... Eğer aklınızdan şu sıralar mutfağınızı yenilemek gibi...

Kapat