Tekzen Parke Modelleri Ve Fiyatları 2019

Tekzen Parke

laminat parke modelleri ve fiyatları incelemeye devam ediyoruz arkadaşlar. Bu sayfamızda Tekzen’e uğruyor, bu yapı marketin parkelerini laminat parke tekzen fiyat listesi ve görselleri ile birlikte detaylı bir şekilde inceliyoruz. Hatırlarsanız daha önce ki sayfalarımızda, koçtaş laminant parke fiyatları ve bauhaus parke gibi başlılar altında diğer yapı marketlerimizin ürünlerini, incelemiştik. Ayrıca yakın bir zaman önce çamsan laminat parke fiyatları ile ucuz laminat parke toptan fiyatları gibi konular hakkında da sizleri bilgilendirmeye çalışmıştık… Bu sayfamızda ise girişte de belirttiğimiz gibi Tekzen yapı markete uğruyoruz.

 

Parke Renkleri ve İsimleri

Geçtiğimiz günlerde evinin zemin dekorasyonunu değiştirmek isteyen bir arkadaşım naçizane fikirlerimi almak adına beni aradı. Doğal olarak binbirdekor.com ‘un Zemin kategorisini incelemesini tavsiye ettim. Amacım buradaki zemin dekorasyon ürünlerine göz atmasından ziyade, zemin dekorasyonunda parke konusundaki ısrarımı bizzat görmesiydi, zira parke ile ilgili ele aldığım hemen hemen tüm makalelerimde parkeyi tek geçtiğimi, parkenin dekoratif ve yalıtım anlamındaki faydalarını sıklıkla belirtiyorum… Şimdi bir çoğunuz neden direkt anlatmadın diye sorabilir, üşendim de diyebiliriz:)

Laminat Parke Metrekare Fiyatları

Evet zemin dekorasyonunda parke vazgeçilmezim ve evini yenilemek isteyen, daha doğrusu zeminlerini güzelleştirmek isteyen takipçilerimize hararetle tavsiye ediyor ve onlar için piyasa araştırması yapmaya devam ediyorum.

En Ucuz Laminat Parke Fiyatları

Geçtiğimiz günlerde Koçtaş ‘ın parke modelleri ve fiyatlarına göz atmıştık hatırlarsanız. Bu sayfamızda ise bir başka yapı marketimiz Tekzen ‘in parke reyonuna giriyor ve fiyatları, görselleri ve özellikleri ile birlikte detaylı bir şekilde inceliyoruz…

 

Tekzen Home Parke Beyaz Meşe

Renk : Beyaz Meşe
1 Paket : 1.8456 m2
Kalınlık: 8 mm
Paket fiyatı: 26,74 TL

 

Tekzen Home Parke Çam
Tekzen Home Parke Çam

Renk : Çam
1 Paket : 1.8456 m2
Kalınlık: 8 mm
Paket fiyatı: 27,50 TL

 

tekzen parke modelleri fiyatları_3
Tekzen Home Parke Kayın

Renk : Kayın
1 Paket :1.8456 m2
Kalınlık: 8 mm
Paket fiyatı: 29,35 TL

Ayrıca Tekzen Home Parke Meşe – Kiraz – Ceviz renklerindeki ürünlerin fiyatları da  29,35 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir