Tekzen Duvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatları 2020 İnceleme

Duvar Kağıdı Modelleri 2020 Tekzen

Ev  dekorasyonuna duvar kağıtlarını da eklemek isteyen okurlarımız adına, en ucuz duvar kağıdı modelleri ve fiyatları bulmak için piyasa araştırması yapmaya devam ediyor ve yapı marketlerimizi ziyaret ediyoruz. Hatırlarsanız daha önce ki sayfalarımızda koçtaş duvar kağıtları ve bauhaus duvar kağıtları sayfalarımıza, duvar kağıdı rulo fiyatı bilgileri ile birlikte konuk olmuşlardı. (Linklere tıklayarak bu yapı marketlerin duvar kağıtlarını da inceleyebilirsiniz.) Bu sayfamız da ise başlıktan da anlayacağınız üzere bir diğer ülkemiz yapı marketlerinden Tekzen’e uğruyor, duvar kağıdı reyonunu mercek altına alıyoruz.

Duvar Kağıtları Yeniden Moda

80 ‘li yılların vazgeçilmez duvar dekorasyon ürünlerinden duvar kağıtları yeni yapı teknolojileri ile hayatımıza tek duvara duvar kağıdı uygulamaları ve boyanabilir duvar kağıtları olarak tekrar girdiler ve bence de çok iyi ettiler, zira bu şahane ürünler duvarları boş, özelliksiz bir halden adeta sanat eserine çeviriyorlar. Tabi eğer doğru seçilirse, yanlış kararlar cehenneme de çevirebilir 🙂

Tekzen Duvar Kağıdı Kataloğu

Dolayısı ile eğer şu sıralar dekore etmekte olduğunuz bir eviniz yada ofisiniz var ise ve bu mekanda duvar kağıdı kullanmayı düşünüyorsanız burada ki modellere mutlaka göz atmanızı öneririz. Zira Tekzen’de hemen her bütçeye ve zevke uygun duvar kağıdı modellerini bir arada bulabilirsiniz.

Her Zevke Her Bütçeye Uygun Duvar Kağıtları Tekzen’de

Tekzen duvar kağıdı reyonunda ki ürünleri desenli ve düz olmak üzere iki kategoride sınıflandırmış. Desenli modellerin arasında neler yok ki 3 boyutlu duvar kağıdı modellerinden tutunda, salonlar için damask desenli duvar kağıtlarına yada modern mekanlar için taş, tuğla desenli modellere, çizgili duvar kağıtlarına, pop art duvar kağıtlarına varıncaya kadar bir çok seçenek var. Mesela üst tarafta resmini gördüğünüz antik damask desenli duvar kağıdı salonunuz için süper bir alternatif olacaktır. Yada hemen şu alt tarafta 3 boyutlu taş desenli duvar kağıdı ofisinizin antresinde mükemmel duracaktır.

Tekzen Duvar Kağıdı Fiyatları

Yok ben desen istemem, bana düz renkli bir duvar kağıdı lazım derseniz o zaman markanın düz duvar kağıdı kategorisine mutlaka göz atmanızı öneririz. Bizler binbirdekor.com bir kaç modeli hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde sizler için bir araya getirdik. Rulo fiyatları 25 TL ile 220 TL arasında değişen bu dekoratif duvar kağıtlarına galerimiz içerisinde göz atabilir, hayalini kurduğunuz duvar kağıdını burada bulabilirsiniz.

Tekzen Duvar Kağıdı Modelleri Desenleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Kervan ‘dan çok şık josefin koltuklar

Uzanma koltuğu modelleri fiyatları kervan josefin koltuk modelleri... Josefin yada diğer adı ile uzanma koltukları,...

Kapat