Tek Yatakta Çifte Rahatlık

Aynı yastığa baş koyan bazı çiftler, yaşamsal alışkanlıklarında farklılar gösterir. Örneğin çiftlerden biri tatlı severken, diğeri tuzlu sever, bazısı sıcak severken, bazısı da soğuktan hoşlanır. Aynı yatakta uyuyan çiftler yatak seçiminde de zıtlıklar yaşarlar, bu çiftlerden bazıları yumuşak yatakta rahat ederken, diğeri ise sert bir yatakta uyumayı tercih eder. Dolayısı ile bu sorunları yaşayan çiftlerden biri deliksiz bir uykuya ve zinde uyanmaya hasret kalır. İşte bu noktada devreye İSTİKBAL giriyor, zira İstikbal’in “kişiye özel” rahatlık sunan yepyeni serisi İDEAL COMFORT yatak ile artık tüm bu sorunlar geride kalıyor. İSTİKBAL’in bu iyi düşünülmüş ürününü binbirdekor.com okurları için özellikleri ve fiyatları ile birlikte analiz ettik.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Oksijen Terapi ile geliştirilen Ideal Comfort yatak, bir yanı sert, diğer yanı yumuşak yapısı ile aynı yatakta kişiye özel iki farklı rahatlık sunuyor.
Bir yanı sert diğer yanı yumuşak yapıdaki Ideal Comfort, farklı uyku ihtiyaçlarına tek yatakta çözüm sunuyor. Yay teknolojisinin yanı sıra ekstra rahatlık sağlayan iki bölgeli Torba Yay Sistemi yatağın iki bölgeli yapısını detekliyor. Vücudun doğal pozisyonda kalmasını sağlayarak omurga için en sağlıklı uyku ortamını oluşturuyor.
Ideal Comfort yatağın bir başka özelliği ise Oksiyen Terapi Teknolojisi ile geliştirilmi kumaşı. Bu özel kumaş, ortamdaki oksijen miktarını artırmaya yardımcı oluyor. Kan dolaşımını düzenleyerek yorgunluk hissinin azalmasına etkisi olan bu özellik daha kaliteli bir ortamda, daha dinlendirici bir uyku deneyimi yaşamanızı sağlıyor.
Ideal Comfort yatağın üst yüzündeki pedi uyku konforunun yanı sıra ekstra kullanım rahatlığı ve örgü kumaşı sayesinde hijyenik bir uyku ortamı sunuyor.
Kenarları, köşeleri ve ağırlığı taşıyan bölümleri kenar destek süngerleri ile güçlendirilen Ideal Comfort yatak, oturma ya da yatmadan kaynaklanan bozulmalara ve zamanla oluşabilecek çökmelere karşı dayanıklı bir yapıya sahip.

İdeal Comfort yatağın size özel hali!
İstikbal’in Oksijen Terapi teknolojisi ile geliştirdiği Ideal Comfort yatağı, ister Bölgesel Konfor özelliğiyle, isterseniz tamamen sert ya da tamamen yumuşak konfor seçenekleri ile tercih edebilirsiniz.
Ideal Comfort Bölgesel Konfor; Oksijen Terepi teknolojisinin konforunu bir yanı sert bir yanı yumuşak bir yatakta yaşamak isteyenler için.
Ideal Confort Sert Konfor; Oksijen Terapi teknolojisinin konforunu tamamen sert bir yatakta yaşamak isteyenler için.
Ideal Confort Yumuşak Konfor; Oksijen Terapi teknolojisinin konforunu tamanen yumuşak bir yatakta yaşamak isteyenler için.


İDEAL COMFORT Yatak Fiyat Listesi (Resimlerin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz)

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir