TEFAL ActiCook

Hızlı ve Leziz Yemekler

Ne Varsa Sende Var” sloganı ve hanımların yükünü hafifletmek amacı ile akıllıca tasarladığı ürünler sayesinde her mutfağın vazgeçilmezi haline gelen TEFAL, birkaç dakikada leziz yemekler pişirmemizi sağlayan yeni ürünü ActiCook ile gönülleri bir kez daha fethedeceğe benziyor. binbirdekor.com olarak hayranlıkla incelediğimiz TEFAL’in yeni düdüklü tenceresi ActiCook, mutfaklarda %35 zamandan, %20 Enerjiden tasarruf sağlıyor.

Mutfakta Hız Rekoru

ActiCook sayesinde Türk mutfağının vazgeçilmez, ancak oldukça uzun sürelerde pişen lezzetleri, bir kaç dakikada kolayca pişirilebiliyor. Etli İç Pilavı 5, Hünkar Beğendiyi 12, Etli Yeşilbiber Dolmasını 15, Kabak Tatlısını ise 8 dakikada pişiren ActiCook, benzersiz eko-enerji teknolojisiyle zamandan ve enerjiden büyük oranda tasarruf sağlıyor.

 

ActiCook, Eko-doz ölçü kabı tariflere doğru miktarda su eklenmesini sağlıyor. Akıllı Kontrol Saati ise, pişirme sürecini adım adım takip ederek ideal pişirme sıcaklığı için ocağın altının ne kadar açılması gerektiği konusunda kullananları yönlendiriyor.

Ayrıca, pişirme tamamlandığında da sesli uyarı ile haber veriyor. Böylelikle maharetli hanımları tencerenin başında bekleme zahmetinden kurtarıyor.

 

Tek düğme ile açma-kapama özelliği sayesinde kullanımı son derece kolay ve güvenli olan Tefal ActiCook, katlanabilen kulpları ile de mutfakta daha az yer kaplıyor. Rahatlıkla saklanabilen ve bulaşık makinesinde yıkanabilen ActiCook, kapakta yer alan otomatik kilitleme sistemi sayesinde basınçlı buhar tamamen boşalmadan açılmıyor. Tefal ActiCook, bu özel teknoloji sayesinde yanma ve yaralanmalara karşı güvenli bir kullanım sunuyor.

4,5 LT / 6 LT / 8 LT / 8 + 4,5 LT seçenekleri ile satışa sunulan ActiCook ile birlikte, geleneksel Türk Mutfağı’na ait 56 tarifin ye aldığı yemek kitabı da hediye ediliyor. Rakipsiz hızı ile hayatınızı kolaylaştıran ActiCook’u Tefal Shop’larda ve Tefal satış noktalarında bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir