Takım Armalı Dekoratif Aynalar

Fanatikler İçin Dekoratif Aksesuar

Fenerbahçeliler, Galatasaraylılar, Beşiktaşlılar… Tuttuğu takımın fanatiği olanlar ve asla holigan olmayanlar, ev dekorasyonunda takımlarının renklerini ve armalarını kullanmayı sevenler, hatta bu renkler bir araya geldiğinde ne kadar itici bir kombinasyon olursa olsun yine de kullanmaktan çekinmeyecek kadar cesur olanlar için oldukça şık bir ürün ile huzurlarınızdayız…

Özel Tasarım Takım Aynaları

Son zamanlarda sticker aynalar mekan dekorasyonlarının yeni dekorasyon trendleri arsında yer alıyorlar. Çok farklı tasarımları var bu ürünlerin, tasarımcılar akla gelebilecek her türlü temayı bu tip aynalara yansıtıyorlar. Takım armaları da bu tip aynalara eklenen yeni bir tema.

Takım Armalı Yapıştırma Aynalar

3 mm kalınlığında kesinlikle cam olmayan özel bir materyalden, lazer kesim yapılarak hazırlanan bu dekoratif aynalarla takımınıza olan aşkınızı odalarınızın duvarlarına yansıtabilirsiniz. Hemen alt tasrafta bu aynalardan çeşitli örneklerini beğenilerinize sunuyoruz.

Şimdi gözlerinizi kapatın ve takımınızın armasına sahip bir armayı kendiniz için düzenlediğiniz özel bir alanın duvarında hayal edin. Çok heyecanlı değil mi ?..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

One Reply to “Takım Armalı Dekoratif Aynalar”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir